لیگ ووشو زودتر برگزار می شود؛ مسابقات WWF هم در پیش هست/ نیاز به مسابقه برون‌مرزی داریمساعت: 11:38
منتشر شده در مورخ: 1401/02/20
شناسه خبر: 1837736

امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود

عضو‌ تیم ملی ووشو‌ گفت: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویداد بین‌المللی لغو نشود.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، علی خورشیدی قهرمان ووشوی جهان درباره تعویق در زمان برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: متاسفانه این تنها رویدادی نبوده که لغو شده، بلکه در 3 سال گذشته مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین جام جهانی هم برگزار نشدند. در واقع هیچ تورنمنت و رویداد بین‌المللی در رشته ووشو در 3 سال اخیر برگزار نشده و لغو بازی‌های آسیایی هم بیشتر از همیشه برایمان ناراحت کننده است. شاید لغو این بازی‌ها ناراحت کننده شد، اما به قول قدیمی‌ها «دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد» و بالاخره برگزار می‌شود.


وی ادامه داد: ما طی این مدت از مسابقات دور بودیم، اما فدراسیون اردوی بلندمدتی برگزار کرد و این باعث شد در شرایط خوبی قرار بگیریم و این اتفاق خوبی بود. باید از رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی که بهترین شرایط را فراهم کردند، تشکر ویژه‌ای داشته باشم. ما با وجود اینکه می‌دانیم شرایط مالی فدراسیون خوب نبود، اما هیچ کمبودی احساس نکردیم و مسئولان هر چه که لازم بود، فراهم کردند که جا دارد، تشکر کنم.


ملی‌پوش ووشوی ایران عنوان کرد: اردوی بلندمدت خیلی خوب بود، ولی به هر حال بازی‌های آسیایی لغو شد و البته کاری هم از دست هیچکس برنمی‌آید و باید با حقیقت کنار بیاییم. بر همین اساس نیز به زودی تمریناتم رو شروع می‌کنم.


خورشیدی گفت: خوشحالم از اینکه فدراسیون می‌خواهد لیگ را زود برگزار کند و البته مسابقات WWF هم هست. امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود. همچنین امیدوارم یک مسابقه برون‌مرزی فراهم شود تا در آن شرکت کنیم، چون ما ورزشکار هستیم و باید مسابقه بدهیم.

انتهای پیام/

 

رژیم لاغری سریع