لیگ قهرمانان آسیا| کورسوی امید طلایی‌ها هم سایه باخت/ سپاهان نایِ صعود {نداشت}!ساعت: 23:40
چاپ شده شده در داخل مورخ: 1401/02/06
شناسه خبر: 1834592

هفته پایانی رویارویی نمایندگان {فوتبال} ایران همراه خود رقبای شخصی در داخل لیگ قهرمانان آسیا همراه خود شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید {حذف} سپاهان استقامت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ پنجمین هفته به دلیل مرحله گروهی رقبا‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ همراه خود پی‌گیری پیکارهای فلز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاهان، ۲ مشاور {فوتبال} ایران در داخل مسابقه هدفمند عربستان‌سعودی به دلیل ساعت ۲۱:۴۵ امشب (سه‌شنبه – ۶ اردیبهشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بامداد چهارشنبه – ۷ اردیبهشت) خاتمه کشف شد.


 


در داخل نخستین ورزشی به دلیل گروه D را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ورزشگاه ملک عبدالله کلان شهر بریده؛ نیروی کار‌های {فوتبال} الدحیل قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاهان در داخل مصافی قابل توجه بسیار مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف به دلیل ساعت ۲۱:۴۵ رو در داخل روی خوب‌نه قرار گرفتند. این ورزشی در مورد صدرنشینی بلامنازع را انتخاب کنید و انتخاب کنید صعود قطعی قطری‌ها برای الدحیل چندان حساسیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اهمیت} خاصی {نداشت} با این وجود {شرایط} ناگوار طلایی‌پوشان دیار زاینده‌رود در مسیر درست صعود، استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساسیت‌ها را بهبود می‌داد. شکست خوب بر a 0 مشاور {فوتبال} ایران در داخل دیار سر خورد، {کار} را زحمت کش کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم هم‌روزی دیدارهای این گروه هم باعث بهبود استرس بر روی شاگردان محرم نویدکیا بود.


در داخل نیمه نخست علی‌رغم مکان‌سازی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوالی سپاهانی‌ها، این نیروی کار قدر جایگزین‌هایش را ندانست به همان اندازه همراه خود ۳ گل مجازات شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی به حداقل یک گل بازو یابد. نیمه دوم هم همراه خود همین بی‌دقتی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین‌سوزی‌ها به دلیل سوی طلایی‌ها استقامت کرد به همان اندازه بدون در نظر گرفتن به دست آوردن خوب گل فوق العاده، سپاهان به تلخی به دلیل Acl جدا برود.


 


الدحیل ۵

گل: مایکل اولونگا ۱۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۵ – ادمیلسون جونیور ۴۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰ – فرجانی ساسی ۵۰


 


سپاهان ۲

گل: محمد نژادمهدی ۲۰ – سروش رفیعی ۸۰


 


در داخل واپسین ورزشی به دلیل گروه C را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ورزشگاه ملک عبدالله کلان شهر جده؛ نیروی کار‌های {فوتبال} فلز را انتخاب کنید و انتخاب کنید شباب‌الاهلی امارات به دلیل ساعت ۰۰:۴۵ بامداد به مصاف خوب‌نه خواهند سر خورد. شاگردان جواد نکونام پیش به دلیل این صعود شخصی شناخته شده به عنوان نیروی کار اول هر دو دوم گروه‌شان را قطعی کرده بوده اند، همراه خود پسرها اماراتی برای احراز رتبه نخست را انتخاب کنید و انتخاب کنید صعود فوری شناخته شده به عنوان صدرنشین جدال دارند. ورزشی سر خورد این 2 نیروی کار همراه خود جذب می کند تک گله، به دلیل بدشانسی فولادی‌ها رقم خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فولادمردان برای جبران امتیازات به دلیل بازو گذشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید صعودی مقتدرانه انگشتان پا به میدان خواهند گذاشت.


 


فلز

گل:


 


شباب‌الاهلی

گل:


 


انتهای پیام/