لیگ برتر هندبال| پیروزی در دید سپاهان در داخل محل اقامت حریفساعت: 02:25
آشکار شده در داخل مورخ: 1401/02/06
شناسه خبر: 1834438

سپاهان اصفهان همراه خود پیروزی در دید در داخل دیدار سر خورد پلی‌آف لیگ برتر هندبال عالی گام به فینال لیگ در دید شد.


به گزارش وب {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ به نقل به همین دلیل روابط پایه فدراسیون هندبال، در داخل دومین دیدار به همین دلیل مرحله پلی‌آف لیگ برتر هندبال ایران کارکنان سپاهان اصفهان سودآور شد همراه خود نتیجه نهایی 23 بر 22 مقابل مس کرمان به پیروزی بازو یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود این نتیجه نهایی احتمالات {رسیدن} اصفهانی ها به دیدار باقی مانده رقبا‌های لیگ برتر هندبال ایران بهبود کشف شد.


{در این} دیدار کدام ممکن است به میزبانی اینترنتی مس کرمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل سالن شهید تجلی کرمان برگزار شد، نیمه اول {برای هر} 2 کارکنان پایاپای به تصویب رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام 2 کارکنان به جذب می کند در داخل نیمه اول دیدار همراه خود نتیجه نهایی 11 – 11 رضایت دادند.


استرس تفریحی در داخل نیمه دوم سبب شد به همان اندازه در داخل 5 {دقیقه} ابتدایی تفریحی تنها واقعی عالی گل به ثمر رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به محض زدن گل به همین دلیل سوی یکی در همه کارکنان‌ها نه کارکنان گل خورده را جبران می‌کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تفریحی به همان اندازه {دقیقه} 50 همراه خود جذب می کند به تصویب رسید.

در داخل {دقیقه} ۲۶ نیمه دوم سپاهان اختلاف تمیز کردن با دوگل رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیوع شخصی را نیز در داخل شکسته نشده نگه داشتن کرد.


در نهایت تفریحی هر چند مس استرس زیادی به دروازه حریف آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلاف را به کمتر از رساند با این وجود سرانجام این سپاهان اصفهان بود کدام ممکن است همراه خود پیروزی برای مقابله با {بازگشت}.


انتهای پیام/