لیگ برتر تنیس روی میز| رعد پدافند قهرمان شدساعت: 22:59
منتشر شده در مورخ: 1401/02/18
شناسه خبر: 1837368

رعد پدافند هوایی اصفهان یک روز مانده به پایان لیگ سی ام قهرمانی خود را مسجل کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز ؛ پس از اتمام دور پنجم از مرحله نهایی سی امین دوره رقابتهای لیگ برتر آقایان باشگاههای کشور ،تیم رعد پدافند هوایی اصفهان با ۲۵/۵ امتیاز کسب شده در مجموع سه مرحله قهرمانی خود را مسجل کرد و عنوان قهرمانی سی امین دوره این رقابتها را از آن خود کرد.

عصر امروز (یکشنبه) تیم رعد پدافند در رویارویی با دانشگاه آزاد اسلامی موفق به پیروزی ۴ بر ۱ شد و یک دور مانده به پایان رقابتها قهرمانی خود را مسجل نمود . دانشگاه آزاد نیز با نیم امتیاز کسب شده با ۲۰ امتیاز در رده سوم جای گرفت .

در دیگر بازی ، فراسنج تهران مدافع عنوان قهرمانی که به عنوان مدعی و تعقیب کننده اصلی رعد پدافند به شمار می رفت در برابر عقاب نهاجا تهران ۵ بر ۰ به پیروزی رسید و با ۲۳ امتیاز در رده دوم جدول جای گرفت.

مصاف تیمهای شهرداری کرج و پالایش نفت آبادان با حساب ۳ بر ۲ به سود شهرداری کرج و تقابل مقاومت تبریز با پادما یدک اصفهان با حساب ۵ بر ۰ به سود پادما به اتمام رسید.

بدین ترتیب در جدول رده بندی پس از رعد پدافند هوایی ، تیم فراسنج تهران با ۲۳ امتیاز در جایگاه دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۰ امتیاز در رده سوم قرار دارند.

پادما یدک اصفهان با ۱۹ امتیاز ، شهرداری کرج با ۱۸/۵ امتیاز ، پالایش نفت آبادان با ۱۴/۵ امتیاز ، عقاب نهاجا تهران با ۶ امتیاز و مقاومت تبریز با ۳/۵ امتیاز در رده های چهارم تا هشتم جای دارند.

رژیم لاغری سریع