لیگ برتر بسکتبال| پیروزی میلی‌متری ذوب‌آهن در داخل وقت‌های اضافه/ {بازگشت} گاندوها به فینال رویدادساعت: 23:47
چاپ شده شده در داخل مورخ: 1401/02/07
شناسه خبر: 1834969

خدمه بسکتبال ذوب‌آهن در داخل دیدار دوم فینال لیگ برتر مقابل شهرداری گرگان به پیروزی رسید.


به گزارش وب {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ در داخل دومین تفریحی به همین دلیل فینال لیگ برتر بسکتبال، خدمه‌های ذوب‌ آهن اصفهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری گرگان امشب به مصاف {یکدیگر} رفتند کدام ممکن است این دیدار همراه خود نتیجه نهایی ۸۹ – ۸۷ به درآمد ذوب‌ آهن نوک کشف شد.


کوارتر نخست همراه خود نتیجه نهایی ۲۱ بر ۲۰ به درآمد شهرداری تمام شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه نهایی کوارتر دوم، ۱۹ بر ۱۹ مساوی بود. ذوب‌آهن با این وجود نیمه دوم را بالاتر تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست در داخل کوارتر {سوم}، ۲۱ بر ۱۳ به دست آورد شود.


کوارتر چهارم این تفریحی دیدنی به همان اندازه ثانیه‌های پایانی، پایاپای پیش سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان همراه خود حساب ۲۳ بر ۱۶ به درآمد شهرداری منجر به به همان اندازه 2 خدمه در داخل {امتیاز} ۷۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل وقت قابل احترام مساوی شوند. به دست آورد وقت اضافه نخست، خدمه اصفهانی همراه خود نتیجه نهایی ۱۳ بر ۱۱ بود به همان اندازه در پایان فاتح میدان شود.


محمد جمشیدی ۲۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پری پتی ۲۴ {امتیاز} برای شهرداری گرگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرمان زنگنه ۲۳ {امتیاز} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارسلان کاظمی ۱۵ {امتیاز} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹ ریباند برای ذوب‌آهن داشتند.


تفریحی نخست 2 خدمه همراه خود حساب ۷۲ بر ۶۴ به درآمد شهرداری گرگان تمام شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدار {سوم} آنها خواهند شد نیز جمعه هفته جاری برگزار می تواند.


 


انتهای پیام/