لورد لئون می گوید مادر مدونا یک “عجیب کنترل” است: “او تمام زندگی مرا زیر نظر داشت.”


مامان موعظه می کند.

لورد لئون ، دختر بزرگ مدونا ، در مصاحبه ای جدید می گوید که “دختر مادی” یک پدر و مادر شگفت آور سخت گیر است و یک کشتی تنگ را در خانه خود اداره می کند.

این دختر 25 ساله پنجشنبه در گفتگو با مجله Interview Magazine به مادرش BBF Debbie Mazar گفت: “مادرم خیلی عجیب است و تمام زندگی مرا زیر نظر داشت.”

“من مجبور بودم به محض پایان دبیرستان کاملاً از او مستقل باشم.”

LOURDES LEON می گوید TIMOTHÉE CHALAMET او “اولین پسر” او بود

لورد لئون گفت که مجبور است به محض پایان دبیرستان خود را از دست “کنترل عجیب” مادر مدونا رها کند. ”
(عکس Gregg DeGuire / FilmMagic)

لئون ، که به عنوان مدل کار می کند ، گفت یکی از راه های مستقل شدن او پرداخت هزینه مدرسه و یک آپارتمان در شهر نیویورک است ، با وجود ثروت چند میلیون دلاری مادرش.

او قبل از تشخیص گفت: “ما در خانواده ام هیچ دستاوردی دریافت نمی کنیم ،” من بدیهی است که با امتیازات فوق العاده بزرگ شده ام. این را نمی توان انکار کرد.

دعاوی دخترانه مادونا لوردز لئون برای کلکس پرداخت می شود

“اما من فکر می کنم مادرم همه این بچه های دیگر افراد مشهور را دید و با تعجب گفت:” بچه های من چنین نمی شوند. همچنین به نظرم می رسد که اگر والدین شما هزینه ای را بپردازند ، به شما این اهرم را می دهد. به “

لئون گفت روزی می خواهد زندگی خود را بر اساس استعدادهای دیگر تأمین کند و نه فقط به دلیل زیبایی در سطح مدل.

دختر خواننده مدونا ، لورد

دختر خواننده مدونا ، لورد “لولا” لئون ، در مصاحبه ای اخیر گفت که مدلینگ را یک حرکت مالی مناسب برای خود می داند.
(عکس از کوین مازور)

لئون می گوید: “مادرم خیلی اصرار دارد که در مورد چیزی که می خواهم بیش از ظاهر من شناخته شود فکر کنم.” “من نمی خواهم مردم مرا به خاطر داشته باشند. این درست نیست.”

با این حال ، او اشاره کرد که “مدلینگ یک تصمیم هوشمندانه است. من از فعالیت بسیار زیاد در کمپین هایی که انجام می دهم لذت می برم ، بنابراین فقط مدلینگ نیستم.

MADONNA’s DAUGHTER LOURDES LEON PARTIES شبانه در هفته لندن

این هنرمند هنرمند با اندیشیدن به اهدافش می افزاید: “من می رقصم ، حس خاصی از سبک دارم و به زیبایی شناسی علاقه دارم ، بنابراین دوست دارم همه این قسمت های خودم را در پروژه هایم گنجانم.” من هنوز نمی دانم چه احساسی در مورد بازی کردن دارم. “

لئون همچنین به مزار ، که در فیلم هایی مانند “Goodfellas” و “Little Man Tate” بازی کرده است ، گفت که یکی از دلایلی که او خود را در صفحه بزرگ نمی بیند این است که “بازیگران واقعاً مرا اذیت می کنند و من نمی توانم کنار او.”

دختر خواننده مدونا ، لورد

دختر خواننده مدونا ، لورد “لولا” لئون ، گفت که هزینه تحصیل خود را بدون کمک مادر از طریق کالج پرداخت کرده است.
(عکس: برایان بددر / گتی ایماژ)

“سپس تا آنجا که موسیقی پیش می رود ، من می توانم آواز بخوانم ،” او سپس تشخیص داد ، اما اعتراف کرد ، “من اهمیتی نمی دهم. شاید این خیلی به خانه نزدیک باشد.”

لئون ، مازار 57 ساله ، گفت که با افزایش سن یاد گرفت از فهرست موسیقی مادرش بیشتر قدردانی کند.

MADONNA’s DAUGHTER LUURDES LEON SE RISQUE MED NYFW RUNWAY SHOW

او گفت: “من دست و پا نمی زنم ،” با افزایش سن ، “او به طور فزاینده ای متوجه می شود که این زن چقدر تأثیرگذار و شگفت انگیز است و چقدر قدرتمند است که زنان دیگر را قدرتمند می کند ، و همیشه هم چنین بوده است.

“من به طور کامل این موضوع را درک نکردم تا زمانی که به اهمیت توانمندسازی و معنای زن بودن پی بردم. او احتمالا سخت ترین کارگری است که تا به حال دیده ام. متأسفانه ، من این را به ارث نبردم. من مسائل کنترل او را به ارث برده ام ، نه اخلاق کاری او. “

مدون و دختر بچه لئوردز برای عکسهای کمیاب در کنار هم

لئون دختر مدونا با دوست پسر سابقش کارلوس لئون است که خواننده “Like a Virgin” از سپتامبر 1994 تا مه 1997 با او ملاقات کرد. او همچنین دارای یک پسر 21 ساله روکو ریچی با شوهر سابق گای ریچی و پنج فرزند خوانده است. : دیوید باندا ، 16 ساله ، مرسی جیمز ، 15 ساله ، و دوقلوهای استر و استلا سیکون ، 9 ساله.

دیدگاهتان را بنویسید