لوازم اصلی ذخیره سازی سالم تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد تا در یکی از برنامه های سلامتی شرکتی ما در Mount Laurel ، NJ شرکت کنید ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم هایی با درجه های مختلف موفقیت را امتحان کرده باشید ، یا ممکن است تنها به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. در زیر برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار نگهداری کنید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات یک منبع عالی از مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر داشتن عدس خشک و حبوبات در دست ، باید کنسرو لوبیا را نیز در قفسه های انبار بگذارید تا زمان لازم برای تهیه یک غذای سالم در یک عصر شلوغ کاری شلوغ را کاهش دهید.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و سایر منابع انرژی عالی را برای بدن شما ارائه می دهند زیرا دیرتر از دیگران هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند انتخاب خوبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های تبرید و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه اطمینان حاصل می کند که چند مورد در دست دارید که ماندگاری بیشتری دارند ، حتی اگر به کمی خنک کننده نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چند هفته در یخچال بدون خراب شدن دوام بیاورند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در تمام طول روز سیر بمانید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر شما وجود دارد که می توانید بلافاصله آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر منجمد ترجیح داده می شوند – برای طعم و مزه ، اگر چیز دیگری نباشد – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا دم کرد ، و این باعث می شود در صورت نیاز به تهیه یک غذای سالم ، آنها را در دست داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وسایل اصلی ذخیره سازی سالم یا بحث در مورد برنامه های سلامتی موجود در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید