لنس مک کالرز جونیور Astro به احتمال زیاد کل ALCS را از دست خواهد داد


راست هوستون آستروسا لنس مک کالرز جونیور با توجه به USA Today Bob Nightengale ، احتمال دارد کل ALCS را با ساعد محکم از دست بدهد. باب معمولاً به طرز مسخره ای گزارش های نادرست گزارش می دهد ، اما با توجه به اینکه این موضوع به جراحات مربوط می شود ، می توان فرض کرد که این واقعیت دارد.

در مورد تعطیلات بوستون رد ساکس صحبت کنید.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

هوستون آستروس ، که با باغ لنس مک کالرز جونیور شروع شد ، سه شنبه ، 3 اوت 2021 ، در لس آنجلس در حال تماشای تحویل به خمیر دوج لس آنجلس در دومین بازی بیس بال جزئی. (عکس AP / مارسیو خوزه سانچز)

مک کالرز 10.2 پاس گل بین این دو نفر با شروع ERA کوچک 0.84 بین این دو شروع کرد. ERA همه چیز نیست ، اما شما یک بازی در کل بازی پاس را رها نمی کنید و آن را غیر از غالب می نامید.

هوستون آستروس ، بازیکن اصلی لنس مک کالرز جونیور ، پس از رسیدن آدام انگل از شیکاگو وایت ساکس به هدف نهایی شدن پنجمین قسمت از اولین بازی لیگ بیس بال آمریکا در روز پنجشنبه ، 7 اکتبر 2021 ، در هوستون پاسخ داد.

هوستون آستروس ، بازیکن اصلی لنس مک کالرز جونیور ، پس از رسیدن آدام انگل از شیکاگو وایت ساکس به هدف نهایی شدن پنجمین قسمت از اولین بازی لیگ بیسبال آمریکا در روز پنجشنبه ، 7 اکتبر 2021 ، در هوستون پاسخ می دهد. به
(AP Photo / David J. Phillip)

در حال حاضر ، هیوستون آستروس در اولین بازی خود در ALCS به Framber Valdez چپ دست متکی است. بوستون به غیر از ناتان ایووالدی ، تسلط چندانی بر چرخش ندارد ، بنابراین به احتمال زیاد یک جشن سرسختانه خواهد بود. آیا ما خفاش های Astros را با خفاش های بوستون مقایسه می کنیم؟ هوستون در این نبرد پیروز می شود.

هوستون آستروس ، که با طناب Lance McCullers Jr شروع کرد ، در اولین بازی بازی بیس بال روز سه شنبه ، 11 مه 2021 ، در هوستون ، خود را مقابل لوس آنجلس فرشته قرار داد.  (عکس AP / مایکل وایک)

هوستون آستروس ، که با طناب Lance McCullers Jr شروع کرده بود ، در اولین بازی بیس بال روز سه شنبه ، 11 مه 2021 ، در هوستون ، خود را مقابل فرشتگان لس آنجلس پرتاب کرد. (عکس AP / مایکل وایک)

این برای طرفداران بیس بال که اسب در این مسابقه ندارند خوب خواهد بود زیرا می توانند حملات بیشتری را انتظار داشته باشند اما وقتی مصدومیت ها به یک فاکتور مهم در نتیجه تبدیل می شوند همیشه مسخره است. این گزارش ادعا می کند که اگر هوستون به کلاسیک زمستانی صعود کند ، می تواند بازگردد – و بعد از اینکه هوستون کار شیکاگو وایت ساکس را در لیگ دسته سهولت بخشید ، اگر هیوستون آستروس بار دیگر عضلات و سر خوردن نویسنده بوستون را کشید ، شگفت زده نشوید.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هنوز یک گروه ترسناک است که ثابت کرده است می تواند با هرگونه خروج کنار بیاید. شاید حتی لنس مک کالرز جونیور

دیدگاهتان را بنویسید