لاغری سریع مخاط در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و به راحتی زیبا است


در این مقاله شما را با انواع مختلف مزاج در طب سنتی آشنا می کنم. علاوه بر این ، روش هایی را برای کاهش وزن افراد مبتلا به مخاط ذکر کردیم که می تواند بسیار مفید و مثر باشد. به عنوان مثال ، چای هایی مانند چای سیاه یا توت فرنگی می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند. برای کاهش سریع وزن ، مخاط از غذاهایی استفاده می کند که طبیعت گرم دارند. (زیرا رطوبت بدن آنها باید از بین برود). اگر ماهیت بلغمی دارید ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

لاغری سریع مخاط در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

در این مقاله من در مورد روش های کاهش سریع وزن برای مخاط صحبت خواهم کرد:

1. ورزش کنید.
2. توصیه می کنم از روغن سیاه دانه ، شوید و بابونه استفاده کنید. قبل از ورزش ، این روغن ها را روی بدن بمالید و ماساژ دهید. این برای کاهش وزن مخاط بسیار مفید است.
3. ادویه هایی که طبیعت گرم دارند (آویشن ، رازیانه ، زیره) بخورید. می توانید این ادویه ها را به غذای خود اضافه کنید.
4. استفاده از نوشیدنی هایی که ذکر کردم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. مخاط باید رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشد.
6. مصرف قرص های مخاطی به از دست دادن رطوبت بدن کمک می کند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م theثرترین رژیم غذایی برای کاهش وزن در ایران در سالهای 1997 و 1998 انتخاب شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و برجسته نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

مزاج و انواع افراد در طب سنتی

در این بخش ، در مورد مزاج افراد در طب سنتی صحبت کردم. طب سنتی افراد را از نظر مزاج و مزاج به چهار گروه تقسیم می کند:

 • گروه اول: مخاط
 • گروه دوم: ارائه
 • گروه سوم: صفرا
 • گروه 4: سوداوی

در طب سنتی ، افراد بر اساس این چهار مزاج درمان می شوند. اولین قدم برای سالم ماندن این است که روحیه خود را بشناسید (از دیدگاه طب سنتی). زیرا اگر اطلاعات مفیدی در مورد روحیه خود داشته باشید ، بهترین راه برای داشتن یک زندگی سالم را پیدا خواهید کرد.

به طور کلی ، می توانم حال و هوای افراد را در 9 دسته زیر بیان کنم:
1. معتدل
2. گرم
3. خیلی سرد است
4. مرطوب (مرطوب)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک
7. گرم و مرطوب
8. سرد و خشک
9. سرد و مرطوب

برخی از ویژگی های ظاهری خلق و خو را تعیین می کند

هر مزاج دارای ویژگی های خاصی است که می توان به چند مورد از آنها اشاره کرد:
افرادی که خلق و خوی شان مرطوب شده است: آنها لب ، صورت و اندام بزرگی دارند و بیش از حد می خوابند.
افرادی که مزاج آنها گرم و مرطوب است: صورت قرمز دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم و خشک است: صورت زرد دارند.
افرادی که مزاج آنها خشک استموهای ضخیم و چربی دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم است: حجم موهای آنها بیشتر است.
افرادی که مزاج آنها سرد است: موهای آنها کمتر رشد می کند و معمولاً انرژی زیادی ندارند.

چطور وزن را کم کنیم؟

چطور وزن را کم کنیم

همانطور که توضیح داده شد ، در این مقاله می خواهیم در مورد کاهش وزن با بلغم صحبت کنیم. در واقع ، مخاط باید این رطوبت را کاهش دهد زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است. بنابراین ، شما باید از غذاهایی استفاده کنید که طبیعت آنها گرم است. سپس یک رژیم موثر کاهش وزن سریع مخاط را بررسی کردم و آن را به شما دادم.

لازم به ذکر است که افراد مبتلا به بلغم باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

در متن زیر ، من 4 مورد را ذکر کردم که می تواند به مخاط مخاط کمک کند:

1. قرص های مخاطی برای کاهش وزن

قرص های مخاطی ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. لازم به ذکر است که اگر به هر یک از اجزای دارو حساسیت دارید ، قرص ها را مصرف نکنید. که در قرص های تخلیه در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کنند ، بنابراین می توانند به کاهش وزن نیز کمک کنند.

آیا قرص های ترشح واقعا لاغر می شوند؟

در پاراگراف بالا ، من به شما گفتم این قرص از چه موادی تشکیل شده است و به دلیل مواد تشکیل دهنده آن باعث تقویت معده می شود و می تواند به کاهش وزن کمک کند.حقیقت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم غذا نیز بهبود می یابد.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به مخاط به دلیل رطوبت زیاد بدنشان مستعد چاقی هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص های تخلیه کننده برای کاهش رطوبت بدن انتخاب مناسبی است و همچنین در کاهش وزن مثر است.

2. چای لاغری برای خلط مزاج

2. چای لاغری برای خلط مزاج

در این بخش ، من چای هایی را ارائه می دهم که برای مزاج بلغمی مفید هستند و می توانند در روند لاغری سریع مخاط استفاده شوند:

 • چای سیاهمطالعات نشان داده است که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مفید است.

شیوه آماده سازی: آب سرد را داخل کتری بریزید و صبر کنید تا داغ شود. می توانید یک قاشق چای خوری برگ چای سیاه را داخل قوری بریزید و یک لیوان آب جوش اضافه کنید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا جوش بیاید.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی میوه ای: می توانید چای و چای میوه ای با میوه ای که می گویم تهیه کنید: انبه ، توت یا گیلاس.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. سپس صاف کنید و لذت ببرید.

3. برای بلغم پکن بخورید

پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به مخاط مفید است. و خواص زیادی دارد. Pecan همچنین می تواند به کاهش وزن کمک کند. البته ، شما باید از Pecan در حد اعتدال لذت ببرید. لازم به ذکر است که میزان مصرف پیکان برای افراد مختلف متفاوت و متفاوت است.

رژیم غذایی برای کاهش سریع مخاط در طب سنتی

4. رژیم غذایی برای کاهش سریع مخاط در طب سنتی

در این قسمت رژیم غذایی مخاط را به شما می گویم: برای کاهش سریع وزن کافی است که به یک فنجان چای یا قهوه ادویه جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (به طور کلی ادویه جات گرم) اضافه کنید.

زیرا هضم را تقویت می کند. غذا را با ادویه جات ترشی جات کنید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید زیرا این امر باعث هضم سریع غذا می شود. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

سبزیجاتی مانند: ریحان ، کرفس ، ترخون. زردچوبه می تواند به شما در سوزاندن چربی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین همچنین اشتها را کاهش می دهد. می توانید دارچین را با چای میل کنید یا به عنوان ادویه به غذا اضافه کنید. برای لوزالمعده ، دو وعده غذا در روز توصیه می کنم.

 • زنجبیل همچنین دارای خاصیت چربی سوزی است و می توان آن را با چای یا غذا و سالاد میل کرد.
 • رزماری متابولیسم را تسریع کرده و به هضم غذا کمک می کند ، بنابراین باعث کاهش وزن نیز می شود.
 • انجام دهید برای کاهش وزن بسیار مفید است و می تواند به غذا اضافه شود.
 • زیره سیاه برای سوزاندن چربی بسیار مفید است و به سرعت باعث لاغری مخاط می شود. کومی را می توان به غذا اضافه کرد.

برای کاهش سریع بلغم ، مصرف غذا ، به ویژه میوه ها و سبزیجات ، که طبیعت گرم دارند ، ضروری است. در اینجا میوه هایی وجود دارد که برای ترشح مخاط توصیه می کنیم: خرما ، انبه ، سیب ، توت فرنگی ، انجیر ، کشمش ، کشمش. مخاط باید خارج شود. برای کاهش وزن و کاهش وزن باید از ترشحات و حبوبات اجتناب کرد.

توصیه های مهم

نکات مهم در زندگی روزمره مخاط

افرادی که مزاج بلغمی دارند در واقع سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدن آنها وجود دارد و همچنین افرادی هستند که مستعد چاقی هستند. این افراد معمولاً سردتر و سردتر از دیگران احساس می کنند.

افراد مبتلا به مخاط معمولاً چاق هستند و اندام های بزرگی دارند. در رژیم غذایی این افراد برای کاهش وزن سریع باید غذاهای مرطوب کمتری بخورند. به عنوان مثال این افراد باید ماست کمتری مصرف کنند. مخاط به محصولات لبنی و غذاهای اسیدی و تند حساس است و نباید مصرف شود.

لازم به ذکر است که مخاط معمولاً از فشار خون پایین رنج می برد. این افراد معمولاً ضعف عضلانی دارند و ممکن است به بیماری آلزایمر مبتلا شوند. این افراد معمولاً می خوابند و هوس خوردن شیرینی برای خوردن آب نبات دارند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م theثرترین رژیم غذایی برای کاهش وزن در ایران در سالهای 1997 و 1998 انتخاب شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و برجسته نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر مخاط دارید ، نکات من را با دقت بخوانید:

غذاهایی که دارای مزاج سرد هستند نخورید ، بنابراین این بدان معناست که مصرف گوشت گاو و گوساله را کاهش دهید زیرا مزاج شما سرد است.
از گوسفند یا بوقلمون گرم استفاده کنید. مصرف عدس ، قارچ و سیب زمینی را کاهش دهید.

از ادویه جات که طبیعت گرم دارند استفاده کنید. ادویه هایی که طبیعت گرم دارند شامل ادویه جات زیر هستند: زعفران ، دارچین ، هل ، نعناع ، ریحان ، کرفس ، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای افراد مبتلا به مخاط مضر است.

نوشیدنی های گرم و شربت برای مخاط بسیار مفید است. به افراد مبتلا به بلغم توصیه می کنم این نکات را رعایت کرده و از غذاهایی که طبیعت گرم دارند استفاده کنند.

خلاصه مهمترین نکات

خلاصه مهمترین نکات

تمام نکاتی که در این مقاله ذکر کرده ام شامل پنج نکته زیر است:

1. رعایت این نکات به کاهش وزن در مخاط کمک می کند: قبل از ورزش از روغن (سیاه دانه ، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. ادویه جات گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) و مخاط باید رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشند.

2. به طور کلی خلق و خوی افراد را می توان در 9 دسته زیر بیان کرد: متوسط ​​، گرم ، سرد ، مرطوب (مرطوب) ، خشک ، گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، سرد و خشک ، سرد و مرطوب و هر یک از این موارد مزاج ویژگی های خاص خود را دارد.

3. قرص های مخاطی ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. حقیقت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم غذا نیز بهبود می یابد.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به بلغم به دلیل رطوبت زیاد بدنشان مستعد چاقی هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص های مخاطی برای کاهش رطوبت بدن انتخاب مناسبی است و همچنین در کاهش وزن مثر است.

4. در این متن ، من چای هایی را معرفی کرده ام که به کاهش وزن کمک می کند. پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به مخاط مفید است. Pecan همچنین می تواند به از دست دادن مخاط کمک کند.

5. برای کاهش سریع وزن ، ادویه جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (و به طور کلی ادویه های داغ) را به یک فنجان چای یا قهوه اضافه کنید. زیرا هضم را تقویت می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید