قانون جذب – چگونه 20 کیلوگرم (44 پوند) چربی را در 90 روز با LOA از دست دادم و چگونه شما هم می توانید

سه سال پیش دوران بسیار سختی از زندگی ام را پشت سر گذاشتم. اما من توانستم آن را برگردانم و از آن نتیجه مثبت بگیرم.

یکی از اهدافی که به دست آوردم کاهش وزن بسیار زیاد بود. 20 کیلوگرم (44 پوند) در مدت تنها سه ماه، و بیشتر کاهش وزن برای همیشه متوقف شد.

من قانون جذب را دارم که باید بابت این پیروزی تشکر کنم، و اگر در مبارزه با وزن خود هستید، می توانید برنده شوید.

اول از همه تصمیم گرفتم وزن کم کنم. تصمیم گرفتم در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی چربی از دست بدهم و هر چه سریعتر خوش تیپ و جذاب شوم. حتی برای هدفم محدودیت زمانی قائل شدم.

بعد اقدام کردم. من مصرف غذای خود را از وعده های بزرگ به وعده های کوچک کاهش دادم. از آنجایی که این دوران بد را پشت سر می گذاشتم، نمی خواستم از خودم لذت ببرم. حتی وقتی داشتم غذا میخوردم. بنابراین به جای اینکه برای شهوت غذا بخورم، فقط آنقدر خوردم که زنده بمانم.

هر روز هم خوب پیاده روی می کردم. حداقل به مدت 30 دقیقه با سرعت زیاد راه می رفتم، چه باران باشد و چه خورشید. من این کار را برای دور شدن از مشکلاتم انجام دادم تا هوا وارد شود و ذهنم را از افکار منفی پاک کنم. از طریق حرکات، روحیه ام را بهتر کردم.

همچنین روزانه مدیتیشن های زیادی انجام می دادم. نه در مورد کاهش وزن، بلکه در مورد مشکلات من. با این حال، مطمئن هستم که تنفس آگاهانه و مدیتیشن کمک زیادی به حل مشکل وزن من کرد.

هر روز صبح روی ترازو می ایستادم و انتظار داشتم 1 کیلوگرم کمتر از روز قبل نشان دهد. این چیزی نبود که به آن امید داشته باشم یا آرزویش را داشته باشم. چیزی بود که انتظارش را داشتم.

چند روز صبح وزن تغییر نکرده بود. بعضی از صبح ها تقریباً 2 کیلوگرم کمتر از قبل بود. وزن همیشه در مسیر درست حرکت می کرد که اصلاً من را شگفت زده نکرد. من آن را بدیهی می دانستم و هیچ لحظه ای در آن شک نکردم.

بعد از سه ماه 20 کیلوگرم وزن کم کرده بودم که مشخصا کمتر از یک کیلوگرم در روز است، اما از نتیجه راضی بودم. کاهش وزن حالم را خوب کرد و این نشان داد. مثل یک معجزه، دوران بد من به پایان رسید، همه چیز تغییر کرد و زندگی دوباره خوب شد.

اگر می‌خواهید با کمک قانون جذب به کاهش وزن دائمی برسید، توصیه می‌کنم هدفی تعیین کنید، مدیتیشن‌ها و تجسم‌های زیادی انجام دهید، اقدام کنید و انتظار داشته باشید که معجزه اتفاق بیفتد. آنها می دانند، می دانید.