قانون جذب تکنیک خشم

خشم انرژی است. وقتی عصبانی هستید، به قدرت فوق العاده ای دسترسی دارید. با این حال، وقتی به خشم خود ایمان دارید، قدرت خود را از دست می دهید.

در این مقاله کوتاه می‌خواهم راه دیگری را برای مقابله با خشم به شما نشان دهم تا انرژی حیاتی آن را دریافت کنید.

فایده خشم

گیاهان دارویی که به صورت وحشی رشد می کنند علف های هرز نامیده می شوند. و با این حال، هنگام برداشت معجزه می کنند.

خشم، برداشت نشده، علف هرز است. با نیت شما تداخل دارد. مانع شادی شما می شود. خشم، درو، موتوری را روی قایق شما می گذارد، باد در بادبان شما، ببری در تانک شما.

چگونه خشم را درو می کنید؟

درست مانند یک گیاه وحشی، ابتدا باید بدانید که چگونه آن را بشناسید. یعنی وقتی عصبانی هستید باید متوجه عصبانی شدن خود شوید.

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اجازه می دهد به یک تمایز ظریف نگاه کنیم. معمولاً وقتی عصبانی هستید ممکن است واقعاً فکر نکنید که عصبانی هستید. ممکن است فکر کنید حق با شماست — با اشتیاق فراوان!

وقتی واقعاً بتوانید بگویید “من عصبانی هستم”، دیگر در مورد طرف مقابل و تمام کارهای وحشتناکی که انجام داده صحبت نمی کنید. الان داری از خودت حرف میزنی شما در مورد وضعیت خود صحبت می کنید. این آغاز مرحله اول برداشت خشم شماست. شما واکنش خود را از عمل مجرم جدا کرده اید. کار خوب.

میل را پیدا کن

مرحله دوم این است که متوجه شوید که شدت عصبانیت شما را در مورد شدت میل شما می گوید. و در حالی که این خواسته قوی است، شما چیزی یا شخصی را به عنوان مانع تحقق آن می‌دانید. پس خشم نگاتیو عکاسی میل است. این یک عکس لحظه ای احساسی از فقدان چیزی است که می خواهید. و اگر میل بسیار قوی باشد، تضاد بسیار شدید است.

جملات تاکیدی خشمگین

مرحله سوم انجام مدیتیشن پیاده روی است. اکنون که از خواسته ای که مانع می شود و شدت میل را می دانید، می توانید کلمه ای – یک کلمه یا عبارت – پیدا کنید که میل را خلاصه می کند. با تمام انرژی خشم خود راه بروید. همانطور که هر پا با زمین برخورد می کند، اجازه دهید آن جمله تأیید ساده را بیان کند و اجازه دهید در بدن شما طنین انداز شود.

جان چگونه خشم خود را تغییر می دهد

به عنوان مثال. یکی به جان دروغ گفت او بسیار عصبانی است. او احساس می کند به او خیانت شده است. او در این معامله پول خود را از دست داده و همچنین احساس می کند دوستی را از دست داده است. او شروع به احساس خشم می کند و فقط می تواند به این فکر کند که دوستش چقدر اشتباه کرده و چقدر درست می گوید.

در اینجا نحوه کار جان با این است:

1 – تشخیص می دهد که عصبانی است. او می‌داند که خشم او در خدمت هدفی است و او را بالاتر از ناامیدی در مقیاس عاطفی می‌برد (همانطور که آبراهام هیکس آموزش داده است). او همچنین می داند که اگر در خشم بماند، قدرت خود را به کسی می دهد که معتقد است به او ظلم کرده است. مهمتر از آن، او اجازه می دهد که قدرتش از او خارج شود. قدرت او به شکلی بیهوده است.

2 – می بیند که عصبانیتش خیلی شدید است و قوی ترین آرزویش اعتماد به دوستی است. او هم پولش را پس می خواهد.

3 – به دنبال کدام میل شدید در این است. او بین پول و اعتماد رفت و آمد می کند. در نهایت، او احساس می کند که اعتماد خواسته عمیق تر اوست. او کلمه اعتماد را انتخاب می کند. او اکنون به پیاده روی می رود.

4 – از آنجایی که او هنوز به طور واقعی عصبانی است، سریع و سخت راه می رود. با هر قدم پا می زند. صورتش متشنج است. دستانش را محکم در جیب هایش گره کرده است. با هر قدم او اجازه می دهد تا اعتماد از طریق او طنین انداز شود. همانطور که ذهنش به سمت خیانت می رود، آن را به احساس خالصی که به عنوان اعتماد می شناسد برمی گرداند. احساس اعتماد به یک دوست باعث می شود ذهن او به طور تصادفی به سمت لحظات و افرادی که به او اعتماد داشت سرگردان شود. در نهایت صورتش نرم می شود. دست هایش باز می شود. خشم او به تدریج به هیجان و اشتیاق تبدیل می شود. تا سر حد خستگی راه می رود.

با این فعالیت، جان:

  • قدرتش را پس گرفت
  • خشم خود را درو کرد
  • قانون جذب را برای دوستان قابل اعتماد به حرکت درآورید (به جای تمرکز بر خشم و داشتن قانون جذب خیانت بیشتری به همراه دارد).

تو این رو هم میتونی انجام بدی. دفعه بعد که عصبانی شدید، شروع به بازپس گیری قدرت خود کنید و اجازه دهید قانون جذب به شما کمک کند جلوه خود را تغییر دهید.