قاضی دستور واکسن برای زندانیان در کالیفرنیا را حفظ می کند


قاضی روز چهارشنبه این دستور را که قرار است از هفته جاری اجرایی شود ، مسدود کرد و خواستار واکسیناسیون کارکنان زندان کالیفرنیا علیه کووید -19 شد.

برنارد بارمن ، قاضی شهرستان کرن ، دستور منع موقت صادر کرده است که مانع از اعمال مقام واکسیناسیون برای نگهبانان و صلح بانان نماینده یک اتحاد قوی می شود ، در حالی که دادگاه درخواست صدور دستور اولیه ، Sacramento Bee را بررسی می کند. گزارش شده

دستور بهداشت عمومی ، که قرار است از روز جمعه اجرایی شود ، همچنان برای سایر کارکنان شاغل در زندانها با امکانات بهداشتی اعمال می شود.

کروناویروس در ایالات متحده: قطع توسط کشور

در این عکس اوت 2016 ، صف ژنرال ها در زندان ایالتی سن کوئنتین در سن کوئنتین ، کالیفرنیا صف می کشند.
(عکس AP / اریک ریسبرگ ، پرونده)

هدف آن جلوگیری از شیوع جدید کروناویروس است ، زیرا سال گذشته 28 زندانی و یک بیمار توانبخشی در زندان ایالتی سن کوئنتین جان باختند.

در مجموع 240 زندانی و 39 زندانی از زمان شروع همه گیری جان خود را از دست داده اند.

با این حال ، انجمن صلح بانان کالیفرنیا با دستورات اعضای خود مخالف است. این گروه تأثیر عمده ای بر ساختار سیاسی تحت کنترل حزب دموکراتیک ایالت دارد. او 1.75 میلیون دلار به مبارزه موفق فرماندار گاوین نیوسوم علیه فراخوان کمک کرد.

نیوزوم به عنوان یکی از قوی ترین حامیان دستور واکسن در میان فرمانداران ایالت مشهور است. دولت وی به همه کارکنان دولت ، از جمله زندانیان ، دستور داده است که واکسینه شوند یا به طور مرتب برای COVID-19 آزمایش شوند.

گوین نیوسوم کالیفرنیایی در ماه سپتامبر در سانفرانسیسکو سخنرانی می کند.

گوین نیوسوم کالیفرنیایی در ماه سپتامبر در سانفرانسیسکو سخنرانی می کند.
(عکس AP / جف چیو ، پرونده)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با این وجود ، نیوزوم در ماه گذشته که قاضی فدرال بود مخالفت کرد سفارش داده شده همه کارمندانی که وارد زندانهای کالیفرنیا می شوند واکسینه می شوند یا معافیت مذهبی یا پزشکی دارند. تصمیم قاضی منطقه ای ایالات متحده جان تایگر احتمال اجتناب کارکنان زندان از واکسیناسیون را رد کرده و اغلب به جای آن برای COVID-19 آزمایش می شوند.

نیوزوم روز سه شنبه اعلام کرد که ایالت قصد دارد از حکم تجدیدنظر کرده و آن را در حالت تعلیق قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید