فیس بوک با روزنامه نگاران و فعالان به عنوان شخصیت های عمومی رفتار می کند تا آزار و اذیت را محدود کند


غول فناوری مبارزه با فیس بوک با فعالان و روزنامه نگاران به عنوان شخصیت های عمومی “غیرارادی” رفتار می کند تا آزار و تهدید علیه آنها را در بستر رسانه های اجتماعی محدود کند – اما فعالان و روزنامه نگاران از آن سود خواهند برد.

آنتیگونه دیویس ، رئیس امنیت جهانی فیس بوک می گوید: “سیاست ارعاب و آزار فیس بوک بین شخصیت های عمومی و افراد خصوصی تفاوت قائل می شود تا آزادی بیان و گفتمان عمومی مشروع در اطراف افراد عمومی را مجاز سازد.”

دیویس افزود: “چهره های عمومی نباید در معرض حملات تحقیرآمیز یا جنسی قرار گیرند.” کارکرد.

جامعه نحوه برخورد با شخصیت های عمومی “غیرارادی” ، از جمله فعالان و روزنامه نگاران را تغییر می دهد تا در آینده از آنها حمایت بیشتری کند.

مدیر عامل سابق TECH: گزارش فیس بوک BOMBSHELL سیاست ها ، روش هایی را ارائه می دهد که “فقط روس ها برای تصویب عمومی”

وی افزود: “ما همچنین آگاه هستیم که تبدیل شدن به یک شخصیت عمومی همیشه یک انتخاب نیست و این شهرت می تواند خطر ارعاب و آزار و اذیت را افزایش دهد – به ویژه اگر این فرد از یک جامعه کم نماینده ، از جمله زنان ، افراد رنگارنگ یا جامعه دگرباش جنسی و افراد شرکتی باشد. دیویس نوشت: “ما از سیاست های حقوق بشر حمایت خواهیم کرد.”

دیویس ادامه داد: “این گروه ها اکنون از محتوای مضر محافظت می شوند ، مانند محتوایی که ظاهر ظاهری آنها را رتبه بندی می کند ، مانند دیگر چهره های عمومی غیر ارادی.”

با این حال ، مشخص نیست که آیا با همه روزنامه نگاران و فعالان یکسان برخورد خواهد شد یا چه کسی تصمیم می گیرد با کدام روزنامه نگاران و فعالان به عنوان شخصیت عمومی رفتار شود.

رویترز گزارش می دهد: “این شرکت نمی خواست لیستی از سایر چهره های عمومی غیرارادی را به اشتراک بگذارد ، اما گفت که آنها به صورت موردی مورد ارزیابی قرار می گیرند.”

فیس بوک می گوید قوانین آن برای همه صادق است. اسناد شرکت شامل نخبگان مخفی است که معاف است

سخنگوی فیس بوک در پاسخ به این س whoال که چه کسی تصمیم می گیرد با کدام فعال و روزنامه نگار به عنوان شخصیت عمومی رفتار شود ، پست دیویس را در Fox News Digital ارائه کرد ، که توضیح نمی دهد آیا با همه روزنامه نگاران و فعالان برابر برخورد خواهد شد یا خیر.

“در به روزرسانی سیاست های خود ، ما با انواع ذی نفعان جهانی از جمله طرفداران آزادی بیان ، کارشناسان حقوق بشر ، گروه های ایمنی زنان و مشاوران ایمنی زنان ، کاریکاتوریست ها و طنزپردازان ، سیاستمداران و روزنامه نگاران ، نمایندگان جامعه LGBTIQ + ، تولیدکنندگان محتوا مشورت کرده ایم. دیویس نوشت: “ما به کار با متخصصان ادامه می دهیم و به اعضای جامعه خود گوش می دهیم تا از امنیت سیستم عامل های ما اطمینان حاصل کنیم.”

فیس بوک فوراً به این س ofال که چگونه روزنامه نگاران و فعالان را تعریف کند ، پاسخ نداد.

فیس بوک در هفته های اخیر پس از حمله افشاگر فرانسس هاوگن به کارفرمای سابق خود در مقابل کنگره و در “60 دقیقه” زیر ذره بین قرار گرفته است. هاوگن اسنادی را منتشر کرده است که ثابت می کند این شرکت با الگوریتم های خود سود را بر رفاه کاربران مقدم می داند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیوید روتز از فاکس نیوز به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید