فواید ورزش برای سلامت روان تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ ما اغلب بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم ، اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی مهمی را نیز ارائه می دهد. اگر تا به حال تجربه “دونده بلند” را داشته اید ، منظور ما را می دانید و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکترا. در دانشگاه دوک ، بر اساس یک سری آزمایشات تصادفی ، مشخص شد که مزایای ورزش برای سلامت روان با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین فاصله را از افکار شما دارد. با این وجود ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما سفارش دهید ، فقط برای حرکت

اگر به یک باشگاه ورزشی بپیوندید ، فعالیتهای متفاوتی نسبت به آنچه در خانه انجام می دهید انتخاب خواهید کرد و احتمال پیدا کردن چیزی را که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی را ارائه می دهد ، مانند مشاوره تغذیه رایگان ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روحی شماست.

خواب بهتر

خواب ناکافی با تعدادی از مشکلات سلامتی همراه است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد روشن است: اگر ورزش را شروع کنید ، به زودی دوباره خواب خوبی خواهید داشت.

بهبود عزت نفس

نه تنها ورزش منظم و خواب متعاقب آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند خودخواهی شما را افزایش دهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزیت هیجان انگیز افزایش سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این انعطاف پذیری جدید نه تنها به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگر نیز ادامه می دهد. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام حتی ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه درنهایت با ورزش بهره وری بیشتری خواهید داشت ، اما وقتی مشکلات روانی شما انرژی شما را تخلیه می کند ، شروع به کار دشوار است. هنگام شروع برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

چگونه می توان یک روال ورزشی را شروع کرد و به آن پایبند بود

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در سراسر جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در Turnersville ، NJ یا هر سایت دیگری در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید