فواید جسمی و عاطفی رژیم غذایی سم زدایی از مواد غذایی خام

بسیاری از افرادی که رژیم غذایی سم زدایی از مواد غذایی خام را امتحان کرده اند، اظهار داشته اند که این یک تجربه تغییر دهنده زندگی بوده است. آنها وزن کم کردند، استرس را کاهش دادند و رشد شخصی عمیقی داشتند. آنها برای تکمیل سم زدایی احساس موفقیت زیادی داشتند و دیدگاه خود را نسبت به غذا و زندگی خود کاملاً تغییر دادند.

سم زدایی از مواد غذایی خام یک فرآیند شدید است که می تواند به افراد کمک کند هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی تغییر کنند. بسیاری از افراد از مشکلات روانی در رابطه با غذا رنج می برند و زمانی که رژیم سم زدایی از مواد غذایی خام می گیرند، بسیاری از عادات بد غذایی خود را ترک می کنند. آنها یاد می گیرند که رابطه سالمی با غذا ایجاد کنند و غذا را دقیقاً همان چیزی که هست می بینند. تغذیه برای بدن شما

در یک رژیم خام، انواع مختلفی از غذاها را تجربه خواهید کرد که طعم های بسیار منحصر به فردی دارند. اغلب اوقات، مردم در خوردن غذاهای مشابه هر روز گیر می‌کنند. با این حال، خوردن خام به شما این امکان را می دهد که انواع مختلف میوه ها، سبزیجات و دستور العمل هایی را که حتی فکرش را هم نمی کردید امتحان کنید. غذاهایی که در رژیم خام سم زدایی قرار می گیرند عالی هستند و بسیار خوشمزه هستند. این رژیم غذایی و سم زدایی در مورد ترک عادات بد غذایی و قرار دادن غذاهای جدید و سالم در بدن شما است. بدن شما بالاخره ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را دریافت خواهد کرد.

در ابتدای سم زدایی مواد غذایی خام، بدن شما شروع به از بین بردن سموم و ناخالصی ها می کند. در طول این مرحله سم زدایی، ممکن است عوارض جانبی ناخوشایندی مانند گازهای بدبوی بیش از حد و بوی بد دهان را تجربه کنید. برخی افراد راش، سردرد و علائمی شبیه سرماخوردگی را تجربه کرده اند. شما می توانید این تاثیر را با نوشیدن آب فراوان و خواب کافی روزانه کاهش دهید. اگر علائم غیر قابل تحمل شد، می‌توانید مقداری برنج قهوه‌ای پخته شده یا سبزیجات کمی بخارپز شده را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. با این حال، دست از کار نکشید. اگر به آن پایبند باشید، این علائم تنها باید چند روز طول بکشد.

اکثر افرادی که رژیم غذایی سم زدایی از مواد غذایی خام را تکمیل می کنند، تغییرات زیادی را در وضعیت ذهنی خود تجربه می کنند. وقتی میوه‌ها و سبزیجات تمیز بیشتری می‌خورید، بدن شما سمومی را که ذهن و قضاوت شما را مختل می‌کنند آزاد می‌کند. با این وضوح، انرژی بیشتری را تجربه خواهید کرد و در کل دیدگاه خوبی به زندگی خواهید داشت. مهمتر از همه، بسیاری از افرادی که رژیم خام سم زدایی دارند، ادعا کرده اند که خود را از اعتیاد خود به غذا رها می کنند.

اگر تصمیم دارید یک رژیم غذایی سم زدایی از مواد غذایی خام را کامل کنید، از آن زمان برای بازتاب خود استفاده کنید. عادات غذایی فعلی خود را ارزیابی کنید و وضعیت عاطفی کلی خود را به عنوان پیشرفت در رژیم غذایی زیر نظر بگیرید. یادم می آید که اولین سم زدایی خامم را کامل کردم. اوایل احساساتم شدید بود. احساس می کردم یک معتاد در حال ترک اعتیاد هستم. این یک تجربه چشم باز بود که به من درباره خودم و اعتیادم به غذا آموخت.