فواید آب گیری کرفس و کرفس

آب کرفس به کاهش وزن و سلامتی کمک می کند و به طور موثر هضم و سیستم ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد. کرفس در ابتدا برای اهداف دارویی برای تصفیه خون استفاده می شد. بدون کالری و سرشار از فیبر، آب کرفس یک مقوی محرک و یک مکمل عالی برای یک رژیم غذایی سالم است.

کرفس و آب کرفس به طور سنتی برای: آسم، یبوست، تب، احتباس مایعات، نقرس، سردرد، التهاب، بی خوابی، کلیه ها، کبد، ریه ها، میگرن، مشکلات عصبی و کاهش وزن استفاده می شود.

آب کرفس تازه اثر مدر ملایمی دارد و به کاهش هوس خوردن شیرینی کمک می کند که به کاهش وزن کمک می کند.

آب کرفس تازه، سرشار از منیزیم و آهن، با 95 درصد آب، تغذیه ارزشمندی برای سلول های خونی است. آب کرفس منبع خوبی از پتاسیم است که برای پوستی هیدراته و سالم عالی است. یکی از مزایای اصلی مصرف آب کرفس این است که به تنظیم فشار خون نیز کمک می کند. ویتامین C موجود در کرفس به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و یک مبارزه کننده با سرماخوردگی است. کرفس تازه حاوی ترکیبات ضد سرطانی است که آلاینده ها از جمله دود سیگار را سم زدایی می کند.

نمک معمولی یا کلرید سدیم غیر آلی برای بدن مضر است، در حالی که سدیم آلی موجود در آب کرفس بسیار مفید است. سدیم عنصر جوانی نامیده می شود زیرا اسید را از بدن دفع می کند، سفتی را کاهش می دهد و چارچوب اسکلتی عضلانی را شل می کند.

آب کرفس برای افرادی که اسیدیته بالایی دارند و باعث کلسیفیکاسیون و تحلیل رفتن استخوان ها و مفاصل می شود مفید است. این تجمع مضر از مصرف بیش از حد پروتئین حیوانی، غلات زیاد، قندهای تصفیه شده و غلیظ و نشاسته غلیظ به دست می آید. بدن می تواند از افزایش مصرف آب کرفس بهره مند شود که به از بین بردن رسوبات کلسیم قبل از انباشته شدن و ایجاد آسیب کمک می کند.

نوشیدن یک یا دو لیوان آب کرفس تازه می تواند برای افراد مبتلا به اختلالات عصبی و بی خوابی مفید باشد. آب کرفس تقویت کننده مغز است، حافظه را تقویت می کند و برای سرگیجه مفید است. برخی حتی ویژگی‌های هشیارکننده آب کرفس خام را به عنوان پادزهری برای افراط‌های الکلی کشف کرده‌اند.

آب ریشه کرفس یا کرفس به عنوان یک پیش غذا که هضم غذا را تحریک می کند ارزش دارد. آب کرفس با خوردن جرعه تقریباً فوراً تأثیر مفیدی بر بدن دارد. شگفت انگیز است که چقدر می توانید از این ریشه های بزرگ، سخت و خشک استخراج کنید.

آب کرفس که در آب و هوای گرمسیری ایده آل است، خنک کننده و محافظ طبیعی در هوای گرم است. یک لیوان آب کرفس ارگانیک شما را خشک و راحت نگه می دارد، در حالی که اطرافیان شما عرق می کنند. اگر مثل من از یک تمرین شدید لذت می برید، می توانید از آب کرفس به عنوان یک نوشیدنی ورزشی طبیعی برای جایگزینی از دست دادن مایعات و مواد معدنی ارزشمند به دلیل تعریق استفاده کنید.

هر چه میزان کلروفیل بیشتر باشد، کرفس تیره تر است. از ساقه ها و برگ های سبز کرفس که حاوی سدیم و انسولین هستند استفاده کنید. فقط از ساقه های کرفس سفت با برگ های تازه آب بگیرید. کرفس می تواند طعم طراوت اما شوری را به دستور العمل های آب میوه شما اضافه کند و بهتر است با هویج یا سیب آب بگیرید.

فواید آب گیری کرفس و کرفس برای سلامتی بسیار زیاد است. وارد کردن آب کرفس به رژیم غذایی روزانه شما نه تنها می تواند سلامت طولانی مدت را بهبود بخشد، بلکه باعث کاهش وزن نیز می شود. پس آبمیوه گیری خود را بیرون بیاورید و همین امروز شروع به آبگیری کرفس کنید!