فقط محصول کاهش وزن مورد تایید FDA

تلاش برای کاهش وزن؟ چه مدت است که در این مسیر قدم می گذارید؟

کنترل وزن یک سفر به معنای واقعی کلمه است. زمان زیادی طول می کشد و معمولاً فراز و نشیب های زیادی طول می کشد تا در نهایت وزن خود را کاهش دهید و به فرم خود بازگردید. با انبوهی از محصولات، رژیم‌های غذایی، قرص‌ها و سایر روش‌های کاهش وزن، داشتن یک برنامه کاهش وزن و پیروی از آن برای فرد به طور فزاینده‌ای گیج‌کننده است. مواقعی وجود دارد که به دلیل پیشنهادات تبلیغاتی، خطوط تگ بیش از حد چشمگیر و نوع استراتژی های تبلیغاتی، می توان چیز دیگری را تحت تأثیر قرار داد. در واقع هیچ ربطی به محصول ندارد!

در بین تمام محصولات و مواد تشکیل دهنده کاهش وزن، ما بالاخره محصولات خاصی را پیدا کردیم که به نظر می رسد بهترین تأثیر را در کاهش وزن روی بدن دارند. اورلیستات، همانطور که به طور کلی شناخته می شود، یک ماده کاهش وزن بسیار خوب است که به نظر می رسد اثرات بسیار خوبی بر وزن بدن دارد.

Orlistat چیست؟

زنیکال (اورلیستات) اساسا دارویی است که با جلوگیری از هضم و همچنین جذب چربی از غذا به کاهش وزن کمک می کند. آنزیم خاصی در روده ما به نام لیپاز توسط لوزالمعده آزاد می شود، به دلیل این آنزیم است که چربی های موجود در غذا تجزیه می شوند تا جذب بدن شوند. Orlistat با مسدود کردن این عمل عمل می کند و در نتیجه روند تجزیه چربی و همچنین جذب چربی را متوقف می کند. با اورلیستات، می توانید تا 25 درصد از چربی یک وعده غذایی را مسدود کنید. این چربی جذب نشده توسط بدن به شکل مدفوع آزاد می شود.

FDA استفاده از اثربخشی Orlistat را در سال 1999 به رسمیت شناخته است و از آن زمان به بعد این ماده به طور گسترده برای بسیاری از محصولات کاهش وزن مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع Alli و Xenical دو محصول رایج کاهش وزن هستند که حاوی Orlistat هستند.

آلی

آلی یک قرص لاغری عالی است که به راحتی به کاهش وزن بدن کمک می کند. دیگر لازم نیست برای از دست دادن تمام پوندهای اضافی خود تلاش کنید، آلی می تواند همه این کارها را برای شما انجام دهد. آلی اساساً نسخه خفیف تری از Orlistat است، دارویی که برای درمان چاقی تجویز می شود. این یک داروی تایید شده است که اکنون برای مبارزه با وزن بدن بدون نسخه به فروش می رسد. آلی در ترکیب با رژیم غذایی کم چرب و کم کالری و تمرین منظم استفاده می شود.

Xenical

Xenical کاملاً شبیه به Alli است، اما از نظر ترکیب قوی تر از Alli است. Xenical همچنین با جلوگیری از جذب چربی عمل می کند. این به کاهش وزن بدن شما کمک می کند و همچنین به عوامل خطر مرتبط با افزایش وزن بدن مانند فشار خون بالا، دیابت، تری گلیسیرید و کلسترول کمک می کند.

فرمول

هر دو Alli و Xenical اساساً محصولات مبتنی بر Orlistat برای کاهش وزن هستند. مکانیسم کار آنها کمی متفاوت از هر قرص کاهش وزن دیگری است که می توانید بدون نسخه پیدا کنید، زیرا این قرص ها، به ویژه Orlistat موجود در آنها به جلوگیری از جذب چربی به بدن کمک می کند و به عنوان کاهش وزن نهایی در نظر گرفته می شود. راه حل.

با این حال، این داروها به تنهایی نمی توانند کاری انجام دهند. شما باید آنها را با رژیم ورزشی مناسب، رژیم غذایی و کار سخت زیاد ترکیب کنید. وقتی به درستی اجرا شود، کاهش وزن چیزی دست نیافتنی نیست.

نگرانی ها

Orlistat برای افراد زیر 18 سال در نظر گرفته نشده است. همچنین مصرف آن در دوران بارداری بی خطر نیست. افرادی که از کلستازیس و سندرم سوء جذب رنج می برند نباید از Orlistat و داروهای مشابه استفاده کنند.

برخی از عوارض جانبی داروها نیز وجود دارد، اگرچه چیزی نیست که نتوانید با آن کنار بیایید. از آنجایی که چربی ها در هنگام مصرف این داروها توسط بدن جذب نمی شوند، به شکل مدفوع آزاد می شوند. بنابراین، مراجعه مکرر به توالت، اسهال در برخی موارد، باد و لکه های روغنی روی لباس می تواند نگران کننده باشد. با این حال، اگر رژیم غذایی خود را کم چربی نگه دارید، با هیچ یک از این مشکلات مواجه نخواهید شد.

Orlistat مطمئناً یک راه خوب برای حفظ چربی بدن است!

رژیم لاغری سریع