فعالیت هایی برای کاهش وزن در تابستان

از ورزشگاه متنفرید؟

نمی توانم دروغ بگویم. روزهایی هست که از رفتن به باشگاه بدم می آید. هوا 80 درجه و بیرون آفتابی با کوچکترین نسیمی است. من می خواهم آنجا باشم، نه در زیرزمین. چگونه می توانم فعالیت قلبی خود را در خارج از خانه انجام دهم؟ مردم وسواس زیادی به دویدن دارند و تمام فعالیت‌های روزانه‌ای را که دوست داریم انجام دهیم فراموش می‌کنند که به‌عنوان سوزاننده کالری شدید نیز انجام می‌شود. پس از خواندن مقاله ای در مورد مصرف کالری که توسط کلینیک مایو منتشر شده بود، به این نتیجه رسیدم که باید بهترین راه های تابش نور خورشید را به اشتراک بگذارم. و در یک ساعت کالری بسوزانید.

بسکتبال

من 6 فوت 2 اینچ هستم و هرگز در عمرم یک بازی بسکتبال واقعی انجام نداده ام. وسلی اسنایپس و وودی هارلسون در فیلم White Men Can’t Jump را به یاد دارید؟ داستان زندگی من. بسیاری از دوستان من در مدرسه دوست دارند به پارک بروند و بازی های وانت را انجام دهند. ما در وست فیلی هستیم، بنابراین همیشه یک بازی وجود دارد.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 584

200 پوند: 728

240 پوند: 872

قایق رانی

خانواده ام خیلی کمپ می زدند، من و برادرم کوچکتر بودیم. قایق رانی ما هنوز زیر عرشه ما است، اما من قطعاً به یاد دارم که بیرون رفتن در دریاچه و قایق رانی به بهترین نقاط ماهیگیری چقدر سرگرم کننده بود. بسیاری از بچه هایی که از PA ملاقات کرده ام به طور منظم با دوستان خود به کمپ می روند. مطمئن نیستم که در یک قایق رانی با قفسه 30 به آنها اعتماد کنم، اما شما باید کاری را که باید انجام دهید انجام دهید.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 256

200 پوند: 319

240 پوند: 382

گلف بازی

سیگار، آبجو و گلف دست به دست هم می دهند. نوشیدن در بیرون در گرما و در حین گلف کردن، اما برای هرکسی خودش، مضر است. من و دوستانم دوباره شروع به بازی می کنیم. این یک راه آرام برای گذراندن یک روز بیرون از خانه با کمی رقابت است. کالری ذکر شده در زیر برای حمل راکت شما است، اما این نیز فقط یک ساعت فعالیت است. فکر کنید چقدر طول می کشد تا یک دور بازی کنید. بله، این یک تمرین کوچک خوب است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 314

200 پوند: 391

240 پوند: 469

پیاده روی

من در جنگل یا هیچ چیز دیگری نیستم، اما بسیاری از مردم دوست دارند وقتی بیرون خوب است پیاده روی کنند. من به شخصه از خوردن زنده زنده متنفرم. با این حال، پیاده روی می تواند یک تمرین عالی باشد زیرا شما از سطوح مختلف در شیب های مختلف بالا می روید.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 438

200 پوند: 546

240 پوند: 654

با سرعت 8 کیلومتر در ساعت می دود

من یک هفته دیگر گل و لای دویدن دارم. این بیماری Muck Ruckus MS نامیده می شود و برای یک دلیل بزرگ است. من این روزها روی زمین صاف با سرعت 7:30 نمی دوم، بنابراین مطمئناً با این سرعت در گل و لای سوار نمی شوم، اما دویدن همیشه انتخاب خوبی برای کاردیو تابستانی است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 861

200 پوند: 1074

240 پوند: 1286

سافت بال یا بیس بال

من که در تمام عمرم مستقیماً در مقابل زمین های بیسبال و سافت بال زندگی کرده ام، سهم من از لیگ های بزرگسالان را دیده ام که تا آخر شب بازی می کنند. این بچه ها و دخترها در آنجا اوقات خوبی را سپری می کنند و زمانی که کمی رقابت وجود دارد، در حین معاشرت با دوستان خود یک تمرین مناسب انجام می دهند.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 365

200 پوند: 455

240 پوند: 545

برای شنا کردن

استخر من برای دور زدن به اندازه کافی بزرگ نیست، اما شنا یک تمرین شگفت انگیز است. من هرگز تا سال دوم برای ورزش شنا نکردم. فکر می‌کردم می‌خواهم در وسط حلقه 4.50 متری خود به پایین بروم. مطمئناً، آنها را با سرعت دویدم… اما هنوز هم بسیار رقت انگیز بود. آب فواید درمانی زیادی دارد و جایگزینی عالی برای فعالیت های قلبی با شدت بالا مانند دویدن است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 423

200 پوند: 528

240 پوند: 632

چگونه تناسب اندام می شوید؟

هیچ پاسخ درستی برای این سوال وجود ندارد که “چگونه چربی را کم کنم و/یا تناسب اندام کنم؟” اگر می خواهید پایبندی خود را به برنامه خود افزایش دهید، باید فعالیت های مورد علاقه خود را انجام دهید. اگر از آب می ترسید، احتمالاً برای مدت طولانی به یک روال شنا پایبند نخواهید بود. کاری را که دوست دارید انجام دهید، سخت کار کنید و نتیجه را خواهید دید.

مقالات کلینیک مایو در اینجا موجود است:

http://www.mayoclinic.com/health/exercise/SM00109