“فرهنگ دینی”؛ نگرش مثبت دولت سیزدهمساعت: 13:25
تاریخ انتشار: 1301/06/06
کد خبر: 1893248

یک تحلیلگر مسائل فرهنگی گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثری از جمله اصلاح زیرساخت ها و انتصاب نیروهای جوان و انقلابی را در راس حوزه فرهنگی انجام داده و گام های بلندی در این زمینه برداشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ لاله افتخاری، تحلیلگر مسائل فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار تهران نیوز ضمن تحلیل دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه های فرهنگی گفت: دولت سیزدهم با اصلاح زیرساخت ها گام های بسیار خوبی در حوزه فرهنگی برداشته است. بکارگیری نیروهای جوان و انقلابی در رهبری فرهنگی. .

وی افزود: البته دولت باید در حوزه حجاب و عفاف فعالتر باشد چرا که اکنون وضعیت حجاب در اماکن عمومی مساعد نیست و فرودگاه ها در حوزه حجاب و عفاف چندان فعال نیستند اما بد است. حجاب در فرودگاه ها نیز افزایش یافته است.

تحلیلگر این مسائل فرهنگی بیان می کند: پرداختن به حجاب تنها موضوعی برای مردم و دولت نیست و سایر نهادهای فرهنگی نیز باید در راستای ترویج حجاب و عفاف در جامعه اقدامات لازم را انجام دهند.

افتخاری در بخشی دیگر از سخنان خود با انتقاد از ورود بانوان به ورزشگاه ها و تماشای برخی مسابقات فوتبال در لیگ برتر گفت: حضور بانوان در ورزشگاه ها غیرقابل قبول است چرا که در این صورت تلفیقی بین زن و مرد ایجاد می شود و این امر منشأ اختلافات است که اخلاقی و اجتماعی است.

وی با تاکید بر لزوم توجه دولت سیزدهم به نهادهای خانواده تصریح کرد: مشاوران وزرا، مدیران کل نهادهای دولتی، نوآموزان و وزرا در حوزه زنان در دولت سیزدهم منصوب شدند که مثبت است. نقطه.

تحلیلگر این مسائل فرهنگی تصریح کرد: دستور مقام معظم رهبری در خصوص سیاستگذاری و توجه فرهنگی در حوزه فرهنگی دغدغه دولت سیزدهم بود و دولت فرهنگ دینی را در دسترس عموم قرار داد و سفر اربعین را تسهیل کرد. زائران هم حرکت درست دولت هستند.

انتهای پیام/*