فرماندار کریستی نوم: ما نمی توانیم به یک دولت بدهکار فدرال برای مراقبت از ما تکیه کنیم


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وقتی من دختری جوان بودم که در مزرعه ما در داکوتای جنوبی بزرگ می شد ، ما در مراتع تخته ای داشتیم که در آن اسب می چریدیم. بر روی تابلو نوشته شده بود: “هیچ چیز برای داخل مرد بهتر از بیرون اسب نیست.”

من از یک خانواده سیاسی نبودم ، بنابراین سالها بعد متوجه نشدم که این نقل قول از رئیس جمهور رونالد ریگان است. او ناگهان رئیس جمهور مورد علاقه من شد. هر رهبری که به ارزش زمان گذراندن با اسب پی می برد ، در کتاب من فردی با تشخیص و خرد خوب بود.

با گذشت سالها ، آموخته ام که نگاه به گذشته می تواند به طرز شگفت انگیزی به ما کمک کند. رهبران سابق و دوره های مهم تاریخی ما را به یاد چیزهایی می اندازد که آمریکا را خاص می کند.

رونالد ریگان کشور ما را در دوران دشواری در عرصه جهانی هدایت کرده است ، با این حال او سادگی فروتنانه زندگی روزمره شهروندان عادی آمریکایی را پذیرفته است. من اخیراً این افتخار را داشتم که مدتی را در مزرعه ریگان در کالیفرنیا بگذرانم. این توسط بنیاد آمریکای جوان نگهداری می شود و برای نسل بعدی نگهداری می شود تا بتوانیم به آینده نگاه کنیم تا آینده ای بهتر را ایجاد کنیم.

بزرگترین جمهوری خواهان در کتابخانه ریگان گرد هم آمدند تا درباره آینده GOP صحبت کنند

من از زندگی رونالد ریگان و خانواده اش در مزرعه شگفت زده شدم. او چشمگیر ، تخیلآمیز و یا بازتاب موقعیتی نبود که به عنوان رهبر جهان آزاد در اختیار داشت. متوسط ​​، ساده و یک قدم عقب تر از عظمت واشنگتن دی سی بود ، برای او این بهشت ​​بود.

فرماندار کریستی نوئم در اکتبر 2021 در مزرعه ریگان.
(بنیاد آمریکای جوان)

در حالی که او به طور علنی اظهار داشت ، “دولت راه حل مشکل ما نیست ، دولت مشکل است” ، او حقیقت این کلمات را در پشت صحنه زندگی کرد. او به دیگران تکیه نمی کرد تا کارهایش را برای او در مزرعه انجام دهند. در عوض ، او قلم مو را تمیز کرد ، نرده هایی ساخت و از همه با هم لذت برد.

امیدوارم آمریکایی ها این جنبه از زندگی و مثال رئیس جمهور سابق ما را در نظر بگیرند. ما نمی توانیم به یک دولت بدهکار فدرال برای مراقبت از ما تکیه کنیم. ما پول نقد قرض گرفته را می سوزانیم. بسیاری از مردم بدون شروع به کارهایی که منجر به رفاه و فرصت می شود ، بیدار می شوند.

بیشتر از نظر

“مکان درخشان ما در تپه” را می توان با اخلاق کار قدیمی و ایمان به همنوعان بازیابی کرد ، اما این تنها با نظم مالی رخ می دهد ، سیاستمداران امروز که تشنه قدرت هستند این را نشان نمی دهند.

فرماندار کریستی نوم در اکتبر 2021 از مزرعه ریگان دیدن می کند.

فرماندار کریستی نوم در اکتبر 2021 از مزرعه ریگان دیدن می کند.
(بنیاد آمریکای جوان)

ریگان به عنوان فرماندار کالیفرنیا و بعداً رئیس جمهور ایالات متحده بر رشد بخش خصوصی ، ایجاد شغل و ایجاد اقتصاد تمرکز کرد. او به پسران و دختران کوچکی مثل من این فرصت را داد تا رویاهای آنها را به واقعیت تبدیل کنند و در واقع برای رسیدن به آنها تلاش کنند.

دیدگاه او درباره آمریکا دیدگاه من در مورد داکوتای جنوبی است. کشور ما ایمن تر ، قوی تر و سالم تر خواهد بود زیرا ما پایه های تاریخ خود را پذیرفته ایم ، از رهبران سابق خود درس گرفته ایم و هر روز برای ایجاد یک دولت کوچکتر و قدرت بیشتر به مردم از آنچه قانون اساسی ما اقتضا می کند ، ایستاده ایم.

آنچه امروز در کاخ سفید می بینیم ، دیدگاهی بسیار متفاوت برای آمریکا است. سیاست ها و اقدامات جو بایدن نشان دهنده اهداف واقعی وی است: کاهش نقش افراد و ایجاد دولتی قوی تر که آزادی افراد را تهدید می کند.

دعای من این است که یک شهروند عادی با خسارت ناشی از دیدگاه های افراطی و سیاست های دنبال شده توسط حزب دموکرات بیدار شود.

اشتباه نکنید ، رئیس جمهور بایدن قصد دارد کشور ما را با بدهی عظیمی در قالب “هزینه های زیرساختی” و برنامه های واجد شرایط بودن فلج کند که باعث می شود تمایل به فکر کردن برای خود و مستقل از دولت را از بین ببرد. ما می بینیم که این رئیس جمهور دامنه دسترسی دولت فدرال را به سطوح تاریخی افزایش داده است. اگر اجازه دهیم این وضعیت ادامه پیدا کند ، ممکن است آمریکا هرگز مثل قبل نباشد.

فرماندار کریستی نوئم در اکتبر 2021 در مزرعه ریگان

فرماندار کریستی نوئم در اکتبر 2021 در مزرعه ریگان
(بنیاد آمریکای جوان)

من به عنوان یک قانونگذار ایالتی و نماینده کنگره ، به دنبال کاهش مالیات و مقررات بوده ام. ما پول بیشتری را در جیب آمریکایی ها گذاشتیم زیرا می دانستیم آنها می دانند چگونه پول خود را به سختی خرج کنند تا برخی از بروکرات های دولتی.

برای دریافت خبرنامه با نظرات اینجا را کلیک کنید

دموکرات ها تهدید به لغو این سیاست می کنند. و اگر آنها موفق شوند ، جوانان امروزی به جای فرصت ها دچار بدهی می شوند. پیشنهادات لیبرال امروز به تنهایی صدها هزار دلار بدهی به هر فرد تا سال 2031 می رساند. این امر پایدار نیست و عواقب اعمال امروز توسط نسلها احساس خواهد شد.

رونالد ریگان خوش بین بود. او رزمنده ای شاد بود که روزهای بهتر آینده را به مردم یادآوری می کرد. او هرگز از حقیقت دوری نکرد ، اما همیشه چشم اندازی برای آینده ارائه می داد.

دموکرات سابق گفت که او حزب را ترک نکرد ، اما این حزب این کار را کرد. این امکان وجود دارد که بسیاری از افراد در یک حزب دموکرات امروز چنین احساسی داشته باشند. شاید زمان آن فرا برسد که همه از رهبری ریگان پیروی کنیم و مبارزان خوشحال برای فرصت و آزادی باشیم.

به نظر می رسد حزب دموکرات با حمایت از نظریه انتقادی نژاد ، هزینه نامحدود فدرال ، لغو کنترل پلیس و دولت به هر قیمتی آمریکا را ترک کرده است. دعای من این است که یک شهروند عادی با خسارت ناشی از دیدگاه های افراطی و سیاست های دنبال شده توسط حزب دموکرات بیدار شود.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وقتی هفته گذشته پا به مزرعه ریگان گذاشتم ، بزرگی و زندگی رونالد ریگان را به شیوه جدیدی درک کردم. او مردی بود که موقعیت قدرتمندی داشت اما زندگی یک آمریکایی معمولی را پذیرفت. و او آن را دوست داشت.

در آن ساعاتی که او در مزرعه گذراند ، با دستان خود کار می کرد ، خانواده اش را دوست داشت و اسب سواری می کرد ، خوشبخت ترین بود. شاید این امر به او یادآوری کرد که چرا او اصلاً می خواهد رئیس جمهور شود: از این که ملت همیشه “شهر درخشان بر فراز تپه” نباشد.

برای GOV اینجا بیشتر کلیک کنید. KRISTI NOEM

دیدگاهتان را بنویسید