فرماندار انتصابی سپیدار + تصاویرساعت: 13:44
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۷/۱۳
کد خبر: 1901346

مراسم معارفه و معارفه بخشدار سپیدار شهرستان بویار احمد با حضور فرماندار کهگیلوه و مدیرکل حراست فرمانداری بویار احمد در محل دفتر فرماندار بویار احمد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ، این مراسم با حضور فرماندار بویر احمد و فرماندار مرکزی بویر با حضور جمع زیادی از کارکنان فرمانداری بویر احمد برگزار شد. احمد از خدمات علیداد حسین زاده فرماندار سابق سپیدار تقدیر کرد.

مدیرکل حراست استان کهگیلوه و بویار احمد در این دیدار با تشکر از زحمات حسین زاده فرماندار سابق سپیدار، تغییر و واگذاری حوزه های مدیریتی را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: آقای حسین زاده زحمات زیادی در این بار. دوران تصدی ایشان و الحمدلله آنها نیز موفق شدند.

وی با بیان اینکه باید تغییراتی در راستای سیاست های ابلاغی دولت سیزدهم و برای هماهنگی بیشتر و ارتقای خدمات صورت گیرد، گفت: استاندار و استاندار رکن مهمی در بخش اجرایی و دولتی هستند که ارتباط مستقیم با مردم دارند. . و می توان گام های موثری برای پیشرفت برداشت. .

مدیرکل امنیتی استاندار جدید رضوی یکی از نیروهای جوان و باتجربه وزارت کشور به شمار می رفت و می گفت: باید از اقدامات جهادی برای مهار کار مردم استفاده کنند.

در ادامه این نشست مهداوی مطلق فرماندار بویار احمد گفت: بخش سپیدار یکی از نقاط مهم شهرستان بویار احمد است، در واقع سپیدار سرزمین خاطره ها و افسانه ها است و این بخش ظرفیت های زیادی دارد. گردشگری، کشاورزی، وسایل ارتباطی و منابع انسانی. .

فرماندار بویراحمد با تقدیر از خدمات حسین زاده فرماندار سابق سپیدار گفت: حسین زاده اولین فرماندار این بخش بود، هم فرمانداری را تثبیت کرد و هم خود را به خوبی در اذهان مردم جا انداخت.

فرماندار بویراحمد رضوی فرماندار جدید سپیدار را یکی از نیروهای بومی و سادات منطقه سپیدار دانست و گفت: از نیروهایی که منصوب کرده ایم تمجید نمی کنیم، اما عملکرد مردم می تواند باعث قدردانی مردم شود و امیدواریم به دلیل وجود آنها. سوابق عالی آقای رضوی استعدادش را ببینیم.

سید علیداد حسین زاده بخشدار سابق سپیدار گزارشی بسیار کوتاه ارائه کرد و گفت: راه اندازی بخشداری در منطقه ای مانند سپیدار بسیار سخت است و ما با حداقل امکانات دوره انتخابات را با موفقیت مدیریت کردیم.

وی از شورای اداری، دهیاران، شوراهای اسلامی و مردم بخشداری سپیدار خواستار حلالیت شد و از همراهی و همکاری آنان تشکر کرد.

حسین زاده با بیان اینکه همکاری با فرماندار مهداوی بویار احمد مایه خرسندی بود و زمانی که با وی آشنا شدیم انتظار نداشتیم اینقدر متواضع و محبوب باشد.

وی گفت: نگاه سیاسی وجود دارد، اما خطوط قرمز نظام و فرمایشات رهبر انقلاب برای من شاهد است و عده ای در این زمینه ناسپاس و افراط می کنند.

رضوی فرماندار جدید سپیدار نیز در سخنانی کوتاه از حسن نیت استاندار و بویراحمد تشکر کرد و گفت: من آقای دکتر هستم. من از تجربیات حسین زاده استفاده خواهم کرد و تمام تلاشم را برای پیگیری و تطبیق با اقدامات آقای حسین زاده انجام خواهم داد. سیاست های دولت سیزدهم.. شبانه روز تلاش کنیم.