فدراسیون و سازمان لیگ در کنار باشگاه ها هستندساعت: 14:58
تاریخ انتشار: 1301/05/13
کد خبر: 1887901

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسئولیت بزرگی در قبال باشگاه ها دارند و باید به باشگاه ها کمک کنند تا فوتبال باشگاهی زیباتر شود تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در نشست مدیران تیم های لیگ برتری و لیگ یک گفت: با عرض تسلیت ایام سوگواری. سرور و سالار شهید و آقای بهاروند رئیس سابق سازمان به پاس زحمات ایشان باید بگویم که افتخارات جهانی در لیگ و فوتبال ساحلی و فوتسال داریم اما چرا نتوانسته ایم تکرار کنیم. پیروزی های فوتبال ساحلی و فوتسال جهان؟ وظیفه ما این است که یک مدل و رفتار جدید در فوتبال پیدا کنیم و در باشگاه ها کارهای بزرگ انجام دهیم.

وی بیان کرد: در لیگ های معتبر جهانی، سرمربیان تیم ها با احترام به یکدیگر برخورد می کنند و از یکدیگر خوب صحبت می کنند، اما در فوتبال چنین رفتاری را نمی بینیم. بازیکنان هر دو تیم باید مراقب یکدیگر در زمین باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر فوتبال ما رویکرد بهتر و مطلوب تری را در پیش گرفته و باشگاه ها برای رشد و توسعه فوتبال بهتر تلاش می کنند.
وی افزود: در خارج از کشور خبرهای زیادی از زیبایی فوتبال مانور شنیده می شود اما متاسفانه در فوتبال ایران رسانه ها روی انتشار حاشیه ها بیشتر تاکید دارند که چرا اتفاقات خوب فوتبال ما کمتر در رسانه ها بازتاب پیدا می کند؟ ابتکارات مثبت و فرهنگی زیادی در فوتبال کشور در حال انجام است.

کامرانی فر تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ وظایف سنگینی در قبال باشگاه ها دارند و باید کمک کنیم تا فوتبال باشگاهی زیباتر شود تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور بیفتد. ایرانی ها مردم باهوشی هستند و می توانیم از این هوش در جهت مثبت و رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.