فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی تضعیف جایگاه اسکوچیچ باشد/ما به تصمیم آنها احترام می گذاریمساعت: 14:29
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۹
کد خبر: 1884452

امیدوارم تصمیمات اتخاذ شده منجر به همدلی و همفکری شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: تضعیف یا تقویت جایگاه سرمربیگری تیم ملی یک موضوع فنی است که باید فدراسیون پاسخگوی آن باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جلسه امروز هیات دولت در خصوص ابقای دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران گفت: به هر حال این تصمیم فدراسیون فوتبال است. ما نیز به آن احترام می گذاریم و کمک می کنیم.

وی درباره تضعیف جایگاه سرمربیگری تیم ملی گفت: تضعیف یا تقویت شدن آن یک موضوع فنی است که مسئولیت آن بر عهده فدراسیون است. ما از ابتدا گفته ایم که به نظرات و تصمیمات فنی فدراسیون ها احترام می گذاریم و اگر پیگیری لازم باشد، پیگیری خواهیم کرد.

سجادی گفت: ما در کنار فدراسیون ها هستیم و هر چه از دستمان بربیاید کمک خواهیم کرد. امیدوارم تصمیمات اتخاذ شده موجب تقویت کادر فنی و ایجاد همدلی و هماهنگی شود و ادغام مورد نظر بهتر از همیشه باشد.

وی درباره شرایط ناامن ورزشگاه آزادی تاکید کرد: ورزشگاه امن نیست. ست های ورزشی محبوب و رایج هستند. ما دستورالعمل مدیریت ورزشگاه آزادی را داریم و زیر نظر یک شرکت تخصصی توسعه و تجهیز است. می دانم حتی بعد از نیم قرن فعالیت، ورزشگاه آزادی مورد توجه ویژه است.

وزیر ورزش و جوانان درباره برنامه افزایش حضور بانوان گفت: وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش بانوان برنامه هایی در این زمینه دارند. در ورزش بانوان جمهوری اسلامی ایران دو اصطلاح را دنبال می کنم یکی حرکت به سمت استقلال این ورزش و دوم حرکت به سمت خودکفایی.

انتهای پیام/