فدراسیون فوتبال بارها موضع رسمی خود را اعلام کرده است/ تصمیم نهایی ما همکاری با اسکوسیچ استساعت: 08:07
تاریخ انتشار: 1401/04/08
کد خبر: 1879426

تا پایان جام ملت ها با اژدها قرارداد داریم.

سخنگوی و یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون بارها موضع خود را در این خصوص اعلام کرده و تصمیم نهایی ما همکاری با اسکوشیچ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال و یکی از اعضای هیات رئیسه گفت که فدراسیون بارها موضع خود را در این خصوص اعلام کرده است اما خیلی ها این موضع را دوست نداشته اند. ما بارها اعلام کرده ایم که ادامه همکاری با Skosik یک تصمیم فدرال است. این تصمیم همه ارکان فدراسیون است.

وی گفت: در پایان جام ملت های آسیا 2023 با دراگون اسکوسیچ قرارداد داشتیم و در این مدت کوتاه اصلاً بحث چنین تغییراتی مناسب نیست.

در ترکیب تیم ملی فوتبال و اصول تقسیم بندی در رختکن آمده است: چنین چیزی وجود ندارد. با این حال، با وجود تفاوت در هر ست، تیم در کل قصد ندارد رقیب باشد. ممکن است بسیاری از بازیکنان و کادرفنی تیم ملی نسبت به بحث تدارکات نظر انتقادی داشته باشند که ما نیز با آن موافق هستیم، اما تفاوتی بین تیم و هیچ بخشی از تیم ملی نیست.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان به شبکه خبر گفت: مردم با تکیه بر نتایج تیم ملی از پیروزی تیم ملی خوشحال هستند. همه بازیکنان و تکنسین های تیم ملی هم به نتایج شگفت انگیز و به اهتزاز درآوردن پرچم ایران فکر می کنند.

پایان پیام/