فائوچی می گوید همه گیری COVID-19 کنترل نشده است و 66 میلیون نفر واکسینه نشده اند


دکتر آنتونی فائوچی ، مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور بایدن ، گفت که با میانگین ایالات متحده روزانه تقریباً 90،000 مورد جدید COVID-19 و واکسیناسیون باقی می مانند ، دولت باید کنترل را در دست بگیرد تا به حالت عادی نزدیک شود.

برای یافتن واکسن ضد کووید -19 در همین جا ، اینجا را کلیک کنید

فائوچی روز چهارشنبه در نشستی مجازی در کاخ سفید گفت: “بخش بزرگی از جهان ، از برخی جهات ، از جمله ما هنوز در مرحله همه گیری است” ، و افزود: “ما به دنبال سطحی از کنترل ویروس هستیم که به ما این امکان را می دهد که اساساً به روال عادی که همه ما مشتاق آن هستیم و همه در مورد آن صحبت می کنیم نزدیک می شویم. “

آنتونی فائوچی ، مشاور بهداشتی رئیس جمهور بایدن ، گفت که ایالت باید کنترل همه گیری COVID-19 را در دست بگیرد تا به حالت عادی نزدیک شود.

در حالی که ایالات متحده به دلیل عفونت های جدید ، بستری شدن و مرگ و میر در حال کاهش است ، فائوچی گفت که آستانه نظارت مناسب کمتر از 10 هزار مورد جدید در روز را شامل می شود.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فائوچی در جلسه توجیهی با اشاره به افزایش موارد در بهار ، تابستان و پاییز 2020 و سرانجام ، اواخر تابستان 2021 گفت: “این واقعا این ویروس بسیار قابل انتقال را از بین خواهد برد” ، در آینده نزدیک و شاید روزی واقعاً دشوار خواهد بود. ” وی خاطرنشان کرد که اگرچه هر بار تعداد موارد تسریع و متعاقباً کاهش می یابد ، دولت هرگز نظارت کافی را دریافت نمی کند.

فائوچی با اشاره به کاهش پنج برابری خطر ابتلا در افراد واکسینه شده در مقایسه با افرادی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند و همچنین موارد دیگر ، می گوید: “بدون شک ، ما می توانیم آن را کنترل کنیم ، این در قدرت و توانایی ما است.” تا ده برابر کاهش در بستری شدن یا خطر مرگ.

دیدگاهتان را بنویسید