غفوری: دایی اسطوره فوتبال ماست، مجیدی فراتر از مربی کار کرده/ مهدی‌پور: وریا کاپیتان واقعی ماستساعت: 00:29
منتشر شده در مورخ: 1401/02/30
شناسه خبر: 1840076

مدیر، مربی و بازیکنان استقلال پس از تساوی مقابل آلومینیوم به اظهارنظر پرداختند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ عضو هیأت مدیره باشگاه، مربی و بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از کسب نتیجه تساوی مقابل آلومینیوم به اظهارنظر درباره قهرمانی و اتفاقات اخیر پرداختند.


کریمی: برخی حرف‌ها را بعد از جشن قهرمانی می‌گوییم


حجت کریمی در حاشیه دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اظهار داشت: استقلال در نیم فصل دوم نتیجه خوب گرفت، در اصل همان موقعی بود که هیئت مدیره جدید و آجورلو آمدند و مدیریت خوب آجورلو و آرامشی که به تیم داد. جا دارد از آجورلو تشکر کنم که در این آرامشی که به تیم داد، بی‌نظیر بود.


 


وی افزود: در این چند ساله همیشه مشکلات از نیم فصل اول شروع می‌شد و در نیم فصل دوم تیم به حاشیه می‌رفت، اما امسال این اتفاق نیفتاد که این مسئله نتیجه زحمات آجورلو بود که باید از او و هیئت مدیره و دیگر عزیزانی که زحمت کشیدند و دل هواداران را شاد کردند، تشکر کرد.


 


عضو هیئت مدیره استقلال درباره شرایط وریا غفوری گفت: نمی‌خواهم وارد این قضایا شوم. در مصاحبه‌ای اعلام کردم که شرایط مردم سخت است و در این شرایط سخت نباید وارد احساسات مردم شد. این هوادار را نباید با احساسات قاطی کرد. به همین دلیلی ورود نمی‌کنم. من گفتم که هوادار را نباید احساساتی کرد. در این شرایط تحریم و مشکلاتی که داریم، یکسری شرایط هست که باید شرایط قبول کنیم. نه ما، بلکه کل دنیا این مشکلات را دارد. یکسری مشکلات که به وجود آمده و حاشیه‌هایی که ایجاد شده، ما ورود نمی‌کنیم و می‌گذاریم ببینیم بزرگترها چه می‌کنند و آجورلو خودش بررسی می‌کند.


 


کریمی درباره تحریم برنامه فوتبال برتر از سوی باشگاه استقلال عنوان کرد: عنوان کرده بودند که هیئت مدیره تحریم کرده است، ولی  ربطی نداشت و گفتیم هیچ تحریمی نکردیم. من بیانیه باشگاه را خواندم، اما تا جایی که اطلاع دارم، هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره چنین تصمیمی نگرفته بودند. ان‌شاءالله یکسری حرف‌ها را بعد از جشن قهرمانی می‌گوییم.


 


مهدی‌پور: در لیگ امسال، استقلال بهترین تیم فصل بود


 


مهدی مهدی‌پور، هافبک استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش برابر آلومینیوم اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که به چیزی که لایقش بودیم، رسیدیم. این هواداران جام زیاد دیده‌اند و ما هم توانستیم یک جام تقدیم کنیم. در این بازی هم برای پیروزی به میدان آمدیم و در ۲۰ دقیقه آخر هم فرصت‌های زیادی داشتیم اما نتوانستیم برنده شویم. چیزی که مهم است به پایان رساندن لیگ بدون شکست است.


 


وی ادامه داد: اگر بگویم فکر می‌کردم بدون شکست قهرمان شویم، دروغ است اما رفته رفته شرایط تیم خیلی بهتر شد. در لیگ امسال، استقلال بهترین تیم فصل بود و لایق قهرمانی بود.


 


این بازیکن درباره حواشی پیش آمده برای وریا غفوری عنوان کرد: او فراتر از یک کاپیتان برای استقلال است. او راجع به مسائلی صحبت می‌کند که درد مردم است. فوتبال و ما می‌آییم و می‌رویم اما صحبت‌های وریا می‌ماند و او است که در خاطر مردم می‌ماند. خیلی مهم است که به عنوان کاپیتان استقلال باشی و در روزی که قهرمان شدی، درباره درد مردم صحبت کنی. وریا یک کاپیتان واقعی است.


مهری: با تمام وجود بازی می‌کنیم تا یک اتفاق خوب بیفتد


سعید مهری پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل آلومینیوم اراک گفت: امروز بازی بعد از قهرمانی بود و دست هواداران درد نکند که آمده بودند. تلاش کردیم ولی بازی مساوی شد و ان‌شاءالله در بازی‌های بعد با موفقیت بیرون بیاییم.


 


وی درباره اینکه استقلال موقعیت‌های زیادی را امروز از دست داد، تصریح کرد: طبیعی است، یک روز توپ‌ها به گل می‌رود و یک روز نمی‌رود؛‌ ان‌شاءالله در بازی‌های بعد برنده شویم.


 


هافبک استقلال در مورد اینکه چقدر انگیزه دارد تا این تیم بدون باخت لیگ را به اتمام برساند، گفت:‌هدف اول ما قهرمانی بود که کسب کردیم. از این به بعد با تمام وجود بازی کنیم تا یک اتفاق خوب بیفتد.


 


مهری در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا فصل آینده نیز در استقلال خواهد بود یا خیر، عنوان کرد: قرارداد دارم و هر چیزی باشگاه تصمیم بگیرد.


 


یامگا: دوست دارم همیشه پیروز شویم


 


کوین یامگا پس از تساوی بدون استقلال مقابل آلومینیوم اظهار داشت: بازی سختی بود، چون حریف خوب دفاع کرد. ما هم تلاش کردیم برنده شویم.


 


وی با ابراز خوشحالی از قهرمانی زودهنگام تیمش تصریح کرد: از این اتفاق خیلی خوشحالم و می‌خواهم در هر بازی پیروز شویم.


 


مصطفوی: مقابل آلومینیوم سوار بازی بودیم


 


صالح مصطفوی بعد از تساوی تیم‌های استقلال و آلومینیوم گفت: تیم اراکی مقابل تیم قهرمان بازی کرد. هرچه گذشت بهتر بازی کردیم و سوار بر بازی شدیم.


 


وی افزود: خیلی خوب کار کردیم و تماشاگران هم کمک زیادی به تیم کردند. نشان دادیم که مستحق قهرمانی بوده‌ایم. فوتبال خوبی ارائه دادیم و امیدوارم هواداران لذت برده باشند ولی حیف شد که پیروز نشدیم.


 


غفوری: دایی اسطوره فوتبال ماست، مجیدی فراتر از مربی کار کرده


 


وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم با تمجید از هواداران استقلال که در ورزشگاه حضور یافته بودند، گفت: دم همه آنها گرم. متأسفانه سه امتیاز را نگرفتیم، اما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و شایسته پیروزی بودیم. متأسفانه نشد، اما دو بازی دیگر تا پایان فصل داریم و برای پیروزی در دو بازی بعدی، تلاش می‌کنیم.


 


وی درباره تشویقش از سوی هواداران، اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم چطور از آنها تشکر کنم. زبان از بیان کلمات در قبال این هواداران، قاصر است. مهر و محبت آنها تا آخرین روزی که زنده باشم، در دل من می‌ماند.


 


کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد امتناع فرهاد مجیدی از پاسخ دادن به سؤالات برنامه فوتبال برتر به دلیل حذف کردن عکس او، خاطرنشان کرد: همانطور که هفته گذشته گفتم، از آقای مجیدی باز هم باید تشکر کنم. او در حق ما، فراتر از یک مربی کار کرده است. در این دو سال که با او کار کردیم، همیشه از خودش برای تیم گذشته است. از آقا فرهاد ممنونم و امیدوارم، عمری باقی باشد تا زحمات و لطف او را بیشتر از قبل، جبران کنم. با تمام وجود و قلبم برای او بازی کنم و بتوانیم موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.


 


غفوری همچنین درباره حمایت علی دایی از او با انتشار عکس و متنی در صفحه اینستاگرامش، گفت: آقای دایی لطف داشت و من هم همیشه ارادت داشتم. او یک اسطوره بزرگ در کشور ماست و باید قدر چنین آدم‌هایی را همه مردم ایران بدانند.


انتهای پیام/