غذای رژیمی Nutrisystem – مروری بر طعم، تنوع و انتخاب های معمولی موجود

اکثر مردم حداقل تا حدودی با این رژیم غذایی از پیش بسته بندی شده که اکنون توسط جودی سویتن تایید شده است (استفانی تانر در فول هاوسبه هر حال، این شرکت پول زیادی را صرف پرداخت به افراد مشهوری مانند جیلیان باربری، توری اسپلینگ، ماری آزموند و دانیل فیشل می‌کند تا عموم مردم را با این سیستم کاهش وزن آشنا کند.

به لطف جیلیان باربری، اکثر ما می دانیم که می توانیم پیتزا، برگر و شکلات را در برنامه بخوریم، اما چیزی که نمی دانیم این است که واقعا طعم غذا چگونه است. من بیشتر از همه آن را چشیده ام. در این مقاله، آنچه را که فکر می‌کنم بهترین آزمایش در مورد غذاها هستند و معمولاً از آنها دوری می‌کنم را به اشتراک می‌گذارم.

برداشت کلی از طعم غذای Nutrisystem: اول از همه، باید بگویم که به طور کلی از کیفیت پیشنهادات شگفت زده شدم. سخت است که بدانید از غذاهای بسته بندی شده ای که نیاز به آماده سازی بسیار کمی دارند، چه انتظاری باید داشته باشید، اما بیشتر آنها به طرز شگفت انگیزی مناسب هستند و برخی از آنها کاملاً خوب هستند.

غذاهایی که طعم بسیار خوبی دارند: اکنون، به غذاهایی که فکر می کنم بهترین هستند این برنامه هستند:

مواد غذایی صبحانه سیستم تغذیه: (شامل کربوهیدرات): اعتراف می کنم که بزرگترین نگرانی من در مورد هر رژیم غذایی این است که برای صبحانه چه بخورم. همه نمی دانند که در واقعیت این یک رژیم کم کربوهیدرات است. غذاها به گونه ای طراحی شده اند که کالری و کربوهیدرات کم و پروتئین بالایی داشته باشند. اگرچه این خبر خوبی است زیرا کتوز و مکانیسم پروتئین بالا که بدن شما را به سوزاندن چربی‌های خود تشویق می‌کند، عموماً برای اکثر افراد مؤثر است، خوردن گوشت، تخم‌مرغ و آجیل همیشه برای بیشتر افراد دشوار است.

یکی از چیزهای خوب در مورد این رژیم این است که شامل غذاهای کربوهیدرات و میان وعده است و سرشار از گزینه های صبحانه مناسب است. یک مثال خوب غلات است، مانند: NutriFrosted (نوعی مانند Frosted Flakes). NutriFlakes (کمی شبیه سبوس کشمش)؛ و NutriCinnamon Squares (من را به یاد زندگی دارچینی می اندازد).

همچنین پنکیک، مافین فوق العاده زغال اخته (مورد علاقه من) و بلغور جو دوسر نیز وجود دارد. و بله، تعداد زیادی تخم مرغ پر از پروتئین نیز وجود دارد، اما آنها بسیار مناسب هستند و می توانید آنها را با پنیر بدون چربی یا سبزیجات برای تهیه املت بپوشانید.

دسرها و تنقلات: Nutrisystem بیش از 30 دسر و میان وعده را ارائه می دهد. گزینه های دسر شامل کوکی های شکلاتی سفید، کیک شکلاتی، بیسکوتی بادام و کیک های توت فرنگی است. اسنک ها شامل چیپس خامه ترش و پیاز، ناچو و چوب شور است که فقط چند مورد را نام می برد. نه، اینها دقیقاً مانند همتایان پرچرب خود مزه ندارند، اما عمدتاً به طرز شگفت آوری مناسب هستند و زمانی که هوس چیزی شیرین، شور یا ترد می کنید، کار را انجام می دهند.

شام های سیستم تغذیه: منوی شام جایی است که شرکت تمام غذاهای راحتی را که جیلیان باربری به آن اضافه کرده است، مانند پیتزا، ماکارونی و پنیر، لازانیا، فاهیتا، تاکو و فلفل چیلی قرار می دهد. باز هم، اینها دقیقاً طعم غذاهای فست فود یا آشغال را ندارند، اما بهتر از آن چیزی هستند که قبلاً انتظار داشتم. اقلام شامی که من به آنها اهمیت نمی‌دهم گزینه‌های استیک گوشت گاو، کباب قابلمه و خورش گوشت گاو هستند، اما صادقانه بگویم که من این گزینه‌ها را در زندگی روزمره هم دوست ندارم.

غذاهایی که من به آنها اهمیت نمی دهم: به همین دلیل است که هنگام سفارش گزینه “من می خواهم منوی خود را انتخاب کنم” را انتخاب کردم. یک زیرمجموعه از غذاها وجود دارد که به نظر من کمبود آنها وجود دارد، که عبارتند از:

غذاهای ناهار Nutrisystem: در حالی که من از برخی از پیشنهادات ناهار لذت می برم، (فتوچینی آلفردو و تورتلینی پنیر)، این شرکت بیشتر سوپ و خورش را برای ناهار شما ارائه می دهد. به عنوان مثال می توان به سوپ لوبیا و ژامبون، سوپ سیاه و خورش مرغ و جو اشاره کرد. همانطور که ممکن است کم کنید، من طرفدار سوپ نیستم، بنابراین این انتخاب های من را محدود می کند. اگر منصف باشیم، گزینه های دیگری مانند مرغ آلا کینگ و پاستا با گوشت گاو نیز وجود دارد. همچنین دسرهای ناهار بسیار خوبی مانند تمشک شکلاتی و نوارهای گراهام فاج وجود دارد.

من معمولاً فقط با خوردن / سفارش غذاهای صبحانه و شامی که برای ناهار از آن لذت می برم، این مشکل را حل می کنم. شاید این تقلب باشد، اما نتایج من را تغییر نداده و پایبندی به برنامه را بسیار آسان‌تر می‌کند. خبر خوب این است که Nutrisystem به شما این امکان را می دهد که غذاهای خود را در بسته بندی خود انتخاب کنید تا با غذاهایی که ممکن است دوست ندارید گیر نکنند.