عکس ها: Gov Ball با بیلی ایلیش ، لئون بریجز و بسیاری از طرفداران باز می گردد


پس از لغو در سال 2020 و تاخیر در جشن برای تقریبا چهار ماه امسال ، جشنواره موسیقی Guvernors سرانجام روز جمعه دهمین دوره خود را آغاز کرد و بیلی ایلیش رهبری گروهی را بر عهده داشت که شامل Rufus du Sol ، 24kGoldn ، Kehlani ، Freddie Gibbs و Alchemist بود. EarthGang ، پرتغال انسان و جزایر آینده ،

انتقال به پارکینگ سیتی فیلد امسال پس از بارش باران در پنجشنبه شب به عنوان یک ترفند به نظر می رسید. خانه معمول Gov Ball در جزیره رندال پس از این همه باران فاجعه ای گل آلود بود ، اما تنها چند گودال بزرگ مانع رویدادهای آسفالت و ناهنجاری در کوئینز شد.

از نظر تنظیم ، چهار مرحله در مرکز گستره بزرگ با ظرفیت های مختلف وجود دارد که در چهار جهت مختلف منفجر می شوند تا عملاً خونریزی صوتی از بین برود. شما هرگز بیش از دو نوازنده را همزمان بازی نمی کنید ، بنابراین مجبور نیستید تصمیمات دردناک زیادی در مورد اینکه چه کسی را ببینید ببینید.

نقشه منطقه جشنواره.

فلش

نقشه منطقه جشنواره.

توپ فرماندار

صحنه غذا به طور فزاینده ای به بخش مهمی از تجربه Gov Ball تبدیل شده است و منوی 2021 شامل وزنه های بزرگ جشنواره مانند Destination Dumplings ، Roberta’s Pizza ، Taqueria Diana ، Sweet Chick ، ​​Big Mozz ، Gotham Burger Social Club ، Milk and Cream ، La Newyorkina است. و آب جون. انواع الکل نیز موجود است.

تنها مشکل این است که خطوط برای همه به طول جهنم است. انتظار یک ساعت یا بیشتر به طول انجامید زیرا شهر تا اوایل شب پر شد. ایستگاه سوخت گیری جدید Grubhub ، جایی که می توانید از فروشندگان منتخب تلفن خود سفارش دهید و سپس وقتی به شما اطلاع می دهد در کمدهای کوچک به دنبال غذا باشید ، هک خوبی به نظر می رسد ، اما سرویس تلفن همراه بعداً آنقدر ضعیف بود که غیرممکن بود. برای بارگیری برنامه

پروتکل های همه گیر در حال حاضر در این سایت شناخته شده است ، همه شرکت کنندگان باید مدرک واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID را ارائه دهند. ماسک زدن تشویق می شود ، اما اجباری نیست ، و همانطور که از عکس ها مشخص است (و درست مانند همه گردهمایی های بزرگ در فضای باز این روزها) ، اکثریت قریب به اتفاق اهل جشن انتخاب نکرده اند.

بیلی ایلیش

بیلی ایلیش بالای جمعیت.

فلش

بیلی ایلیش بالای جمعیت.

نینا وسترولت / شاتر استوک

Gov Ball تمام آخر هفته ادامه می یابد ، با اجرای برنامه ها (حدود 12.45 هر روز) مانند A $ AP Rocky ، Megan Thee Stallion ، Phoebe Bridgers ، Big Thief ، J. Balvin ، Carly Rae Jepson ، Jamie XX ، Young Thug ، در Post Malone. زودتر به آنجا بروید ، وقتی خطوط قابل کنترل هستند غذا بخورید و بنوشید و سپس دیوانه وار رقصید.

دیدگاهتان را بنویسید