عوارض جانبی منفی Isagenix هنگام پاکسازی

اگر به فکر انجام پاکسازی ایزاژنیکس هستید یا تازه شروع کرده اید، دانستن عوارض جانبی احتمالی ایزاژنیکس که ممکن است تجربه کنید خوب است.

من 2 سال است که از محصولات پاک کننده Isagenix استفاده می کنم و نزدیک به 100 نفر را در سیستم ها آموزش داده ام. من نسبتاً خوش شانس بودم که بسیاری از این عوارض جانبی Isagenix را تجربه نکردم، اما بسیاری از افراد را مربیگری کرده ام که این عوارض را داشته اند.

برخی از شایع‌ترین عوارض جانبی Isagenix که ممکن است تجربه کنید و پیشنهاداتی برای کاهش آنها عبارتند از:

سردرد

بدن شما سموم را با سرعتی بسیار سریعتر از حد معمول ترشح می کند و بدن شما در حال ترک است. مانند هر ماده اعتیاد آور دیگری، هنگامی که مصرف آن را در بدن خود متوقف می کنید، بدن شما به روش هایی واکنش نشان می دهد که همیشه مثبت نیستند. این ممکن است کاملاً ناخوشایند باشد، اما باید ظرف چند روز از بین برود.

یک راه حل برای این عارضه جانبی افزایش مصرف آب است. در صورت امکان فقط آب چشمه تصفیه شده بنوشید. بیشتر آب های دیگر یا پر از سم هستند یا مرده اند. منظورم از مرده کمبود مواد مغذی خوب است. همچنین می توانید چای سبز یا گیاهی بنوشید.

وقتی کم آب هستید، می توانید به راحتی سردرد بگیرید. همچنین، اگر دچار سردرد شدید، از مصرف هر نوع مسکن دارویی خودداری کنید. شما سعی می کنید بدن خود را از سموم شیمیایی آزاد کنید و مصرف داروهای مسکن معنی ندارد.

اندام های سرد

بدن شما در حالت پاکسازی اصلی قرار دارد زیرا سموم را آزاد می کند. گرمای بدن شما برای محافظت به سمت اندام های داخلی شما جذب می شود. بدن شما از انرژی درونی برای پاکسازی استفاده می کند و برای انجام این کار از سایر نواحی بدن شما گرما می گیرد.

یک راه حل ساده برای این عارضه جانبی Isagenix پوشیدن مقداری لباس اضافی است. آن نیز در عرض چند روز از بین خواهد رفت.

یبوست

سموم به روده بزرگ شما سرازیر می شوند و در برخی موارد که افراد دارای بار سمی بالاتری هستند، حفظ آن برای روده بزرگ دشوار است. ممکن است مسدود شود و ممکن است دچار نفخ شوید. بهتر است مطمئن شوید که قبل از شروع پاکسازی، مدفوع منظمی دارید. منظورم از معمولی حداقل یکی در روز است، اما دو یا سه مورد در واقع ایده آل است.

برای اطمینان از اینکه منظم هستید و منظم هستید، ممکن است بخواهید یک مکمل منیزیم را در برنامه روزانه خود بگنجانید یا دانه کتان آسیاب شده را به برخی از وعده های غذایی خود اضافه کنید. معمولاً چند عدد آلو یا آب آلو نیز این کار را انجام می دهد.

حالت تهوع، سرگیجه یا ناراحتی معده

بدن یا قلیایی یا اسیدی است و همیشه در تلاش برای تعادل است. اگر بدن شما اسیدی تر است، قرار دادن چیزی بسیار قلیایی در آن باعث ناراحتی می شود. این انتظار می رود.

کافئین، نوشابه، الکل، گوشت، لبنیات همگی باعث ایجاد حالت اسیدی در بدن ما می شوند. توصیه می شود رژیم غذایی سرشار از میوه ها و سبزیجات داشته باشید و مقدار زیادی آب قلیایی بنوشید.

مصرف یکی از تنقلات همراه با برنامه Isagenix به همراه یک لیوان بزرگ آب به رفع حالت تهوع کمک می کند. اگر هنگام نوشیدن آب پاک کننده بیشترین حالت تهوع را احساس می کنید، آن را در آب رقیق کنید تا دیگر عوارض جانبی ایجاد نکند.

همه این عوارض جانبی Isagenix را تجربه نمی کنند، اما اگر تجربه کردید، مطمئن باشید که این عوارض فقط چند روز دوام می آورند. و اینکه اگر استقامت داشته باشید سپاسگزار خواهید بود. پاکسازی سموم و وارد کردن مقادیر بیشتر مواد مغذی به بدن، تغییرات بزرگی برای برخی افراد است. ممکن است هر چه بار سمی بدن شما بیشتر باشد، بیشتر این عوارض جانبی ایزاژنیکس را تجربه خواهید کرد.

اوه و یکی دیگر از عوارض جانبی واقعا بزرگ Isagenix کاهش وزن است. اما من آن را برای مقاله دیگری ذخیره می کنم که در آن در مورد عوارض جانبی مثبت Isagenix صحبت می کنم.