علائم کاندیدا – درد و خستگی ناشی از کم آبی ناشی از پروتکل های کاندیدا

این مقاله اطلاعاتی در مورد درد و خستگی ناشی از علائم کاندیدا در اختیار شما قرار می دهد. زنی که من می شناسم برای از بین بردن مخمر کاندکس مصرف کرده و چند هفته است که رژیم گرفته است. مشکلات مه مغزی او از زمانی که در برنامه حضور داشت بهبود یافته است. سایر علائم قدیمی تا کنون نسبتاً بدون تغییر باقی مانده اند. او با برنامه چند معده درد خفیف، گاز معده و غیره داشته است که برایش مهم نیست. اما، مشکلی وجود دارد که او اکنون درگیر آن است.

او صبح ها با زانوها و باسنش درد می کند. این مشکل قبل از شروع برنامه شروع شد، اما بعد از اینکه او در برنامه بود، به سرعت خیلی بدتر شد! وقتی از رختخواب بلند می شود به سختی می تواند راه برود و به نظر می رسد که با حرکت در اطراف بهتر می شود. او را از مصرف بیش از 1/8 دوز طبیعی Candex منع کرده است و به نظر نمی رسد که بهتر شود. او یک مکمل فیبر خرید، فقط در صورتی که مشکل ربطی به نشتی روده داشته باشد. اگر راه حل را بدانم و مشکل مشابهی شنیده باشم به کمک نیاز دارد.

خوب، در واقع، پزشک کایروپراکتیک من به من گفت که بسیاری از این محصولات/پروتکل‌های سم‌زدایی می‌توانند باعث کم‌آبی بدن شوند که باعث درد و خستگی می‌شود. او گفت که برای جایگزینی الکترولیت ها باید مقدار زیادی آب با تری نمک بنوشید. تری نمک ها حاوی سدیم، پتاسیم، کلسیم و همچنین برخی از آنها دارای مواد معدنی کمیاب هستند. مال خودم را در نت پیدا کردم.

این به تسکین دردهای من کمک کرد، اما من Candex مصرف نمی کردم. من بین عصاره دانه گریپ فروت، عصاره برگ زیتون و یک داروی هومیوپاتی تغییر می کنم.