عصاره بامبو – 120 کلاهک (Chi’s Enterprise): نقد من

عصاره چی بامبو از با ارزش ترین و مغذی ترین قسمت گیاه بامبو تشکیل شده است و دارای خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی است. این ماده «آرایشی داخلی طبیعت» نامیده می شود و به دلیل خواص ضد پیری و ضد التهابی آن را از رقبای خود متمایز می کند. بامبو چی از یکی از تنها چهار نوع از بهترین گونه های بامبو که پانداها می خورند استفاده می کند: گیاهان ماده بامبو تباشیر.

چینی های باستان از فواید بامبو برای سلامتی می دانستند. در واقع این گیاه توخالی از 4 درصد پروتئین گیاهی خالص تشکیل شده است. ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما پروتئینی که از بامبو به دست می آید بسیار غلیظ است. بامبو همچنین سرشار از اسیدهای آمینه، ویتامین ها و مواد مغذی مانند ویتامین C، کلسیم و سیلیس است.

عصاره ای که در محصول چی یافت می شود برای مقابله با مشکلات قاعدگی و باروری زنان، اختلالات تنفسی، انگل ها و ناراحتی های معده و روده مفید است. این عصاره گیاه بامبو دارای سیلیس بسیار بالایی است. سیلیس به طور طبیعی در گیاهان ماده بامبو تباشیر یافت می شود. سیلیس حاصل از بامبو که چشمه جوانی محسوب می شود، به دلیل خواص ضد پیری و مو و ناخن آن شناخته شده است. همچنین برای تعمیر و نگهداری مناسب بافت همبند (پوکی استخوان، آرتریت) ضروری است. عصاره چی دارای غنی ترین محتوای سیلیس شناخته شده با بیش از 70 درصد سیلیس طبیعی و ارگانیک است. گیاه بامبو خالص ترین و فراوان ترین منبع سیلیس در جهان را ارائه می دهد و مزایای سلامتی آن بسیار گسترده است.

فواید عصاره چی برای سلامتی:

ضد پیری / مو و ناخن:

قرار گرفتن روزانه در معرض عناصر باعث تخریب بافت همبند می شود. بیش از حد، قرار گرفتن در معرض عناصر باعث افتادگی و چین و چروک پوست می شود. سیلیس (سیلیکون) موجود در عصاره چی به جلوگیری از این اتفاق کمک می کند. تحقیقات جدید نشان می دهد که سیلیس موجود در عصاره بامبو به جوانسازی مو و ناخن سریعتر از سایر محصولات کمک می کند. عصاره بامبو برای درمان اگزما و پسوریازیس ثابت شده است. تولید کنندگان محصولات مو و پوست که “مواد آرایشی داخلی طبیعت” تلقی می شوند، اکنون این عصاره را به محصول خود اضافه می کنند. مردان – این فرصتی است که موهای طاسی خود را دوباره رشد دهید!

پوکی استخوان، آرتریت:

سیلیس موجود در محصول چی باعث افزایش جذب مواد معدنی می شود. سیلیکون عملکرد آهن، کلسیم، منیزیم، پتاسیم و بور را افزایش می دهد و برای رشد طبیعی استخوان ضروری است که ممکن است به جلوگیری از پوکی استخوان کمک کند. سیلیکون به حفظ تعادل صحیح کلسیم و منیزیم کمک می کند که برای تقویت سیستم اسکلت بیرونی ضروری است. بنابراین، علائم مرتبط با پوکی استخوان و آرتریت با چی کاهش می یابد.

سیستم قلبی عروقی:

سیلیس موجود در عصاره بامبو برای تقویت سیستم قلبی عروقی ثابت شده است. خواص آن برای خاصیت ارتجاعی و یکپارچگی ساختاری شریان ها ضروری است. سیلیس، همانطور که در عصاره بامبو یافت می شود، برای درمان بیماری های قلبی و کاهش کلسترول استفاده می شود.

کاهش وزن: عصاره 100% طبیعی بامبو از نظر بالینی ثابت شده است که به کاهش پوندهای ناخواسته کمک می کند. خواص آن با افزایش متابولیسم به کاهش وزن کمک می کند. محصول چی یک محصول شگفت‌انگیز سلامتی، بدنی سالم ایجاد می‌کند و در عین حال باعث کاهش وزن می‌شود.

مشکلات قاعدگی و یائسگی :

خونریزی شدید و علائم یائسگی را می توان با عصاره چی بامبو تسکین داد. محتوای سیلیس موجود در عصاره بامبو می تواند به تنظیم دوره های قاعدگی کمک کند. این برای متعادل کردن هورمون های نوسان موجود در زنان یائسه و زنان در دوران قاعدگی عمل می کند.

اختلالات معده:

سیلیس موجود در عصاره بامبو مانند یک بافر طبیعی در پوشش معده عمل می کند. خواص آن به هضم غذا، سوزش سر دل و حتی اسهال کمک می کند. ماهیچه های معده را تقویت می کند، بنابراین اسپاسم معده کمتر و هضم کلی بهتری ایجاد می کند.

درمان اختلالات تنفسی:

عصاره بامبو که به دلیل خواص ضد اسپاسم خود شناخته شده است، برای درمان آسم و برونشیت بسیار موثر است. از آنجایی که چی تنها محصول بامبو است که از 100% بامبو ساخته شده است (70% سیلیس خالص فقط در عصاره 100% خالص بامبو یافت می شود)، خواص ضد اسپاسم غلیظ آن از مزایای قدرتمند این محصول است.

درمان کرم / انگل روده:

عصاره بامبو با خاصیت میکروب کشی کرم ها و انگل های روده را از بین می برد. تخمین زده می شود که 85 درصد از جمعیت جهان کرم های عمدی دارند. چند روز مصرف محصول چی باعث از بین رفتن انگل های موجود در بدن انسان می شود.

عصاره چی بامبو: یک محصول شگفت انگیز کلی:

ثابت شده است که عصاره چی بامبو در شرایط حاد تنفسی در کودکان و بزرگسالان بسیار سریع عمل می کند. افراد مبتلا به عفونت های تنفسی (ویروسی و باکتریایی) نشان داده اند که در هنگام استفاده از این محصول بهبود چشمگیری را تجربه کرده اند. علاوه بر این، به کودکان و بزرگسالانی که از عفونت های مزمن سینوسی رنج می برند توصیه می شود که عصاره بامبو را امتحان کنند. گفته می شود که خواص ضد ویروسی، ضد التهابی و ضد باکتریایی آن به عفونت مزمن سینوس و گوش پایان می دهد. این به ویژه برای والدین کودکانی که از عفونت مزمن گوش و سینوس رنج می برند مفید است.

به طور کلی، این محصول مزایای سلامتی متعددی را ارائه می دهد و نباید نادیده گرفته شود. هیچ عوارض جانبی ذکر نشده است. با مصرف کپسول چی، 2 تا 3 بار در روز، انتظار نتایج شگفت انگیز را داشته باشید.