عشق علی (علیه السلام) را در سینه میهمان داریم/ خندق بر بام «غدیر»!زمان: 00:00
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۸
کد خبر: 1884043

ای صاحب غدیر… اهل غدیر بر بلندی های غدیر ایستاده و به تو تعظیم می کنند، دست و پایشان را می بوسند، بر زمین قدم می گذارند، در برابر مقام بلند تو بسیار کوچک به نظر می رسند. ..اگه قبولشون نکنی…

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ گروه دینی و مذهبی آناج: محبت علی را به سینه میهمان داریم/ از نام علی بسیار یاری داریم/ روزی که قبر میهمان را زیارت کنیم/ هنوز چشم به یاری علی داریم.. .

هزار و چهارصد سال است که شیعه جلال برکت غدیر را در پای درختان ولایت گستراند و از آن بیابان خشک، باغ های پربار ایمان و گل های زیبای عشق کاشته شد. علی دشمنان را تبرئه کرد، لعن و نفرین کرد و خار و تلخی آنها را ریشه کن کرد و مرزهای غدیر را با برهان محکم پیامبر (ص) به روی دشمنان بست. . شهدای غدیر در تاریخ 1400 ساله خود پیرو اولین شهدای آن حضرت فاطمه و محسن و شهدای بزرگ غدیر در کربلا هستند. عاشورا در غدیر و وصی آن متولد شد; سنگر روی پشت بام!

در غدیر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در اطراف دستان خود دید که کشتی اسلام باید حرکت کند و به مقصد برسد. او آینده را زمانی در نظر گرفت که گرگ های ایمان از درون به اسلام حمله کنند.

و دست علی بن ابی طالب علیه السلام را گرفت و بلند کرد، از آنجا او را به تاریخ همه نسل ها نشان داد و او را جانشین خود معرفی کرد.

اکنون ما از نوادگان غدیر هستیم که در اوج عظمت متولد شده‌ایم. امروز غدیر از دید دشمنانش فراتر است، خورشید خیره کننده ای که سراسر جهان را روشن می کند و کشتی نیرومندش در آن سوی خلیج می چرخد ​​و دستان غرق شدگان در خیانت 1400 ساله سکیفه را به گرمی می فشارد. و از گرداب‌های سیاه، چهره‌ی سبز و تازه‌اش را به ارواحشان می‌بخشد تا کفر و گمراهی.

ای صاحب غدیر، ای غدیر… مردم غدیر بر بلندای غدیر ایستاده اند و به تو تعظیم می کنند، دست و پای تو را می بوسند، بر زمین قدم می گذارند، در برابر مقام والای تو بسیار کوچک به نظر می رسند.. اگر چنین کنی. قبولشون نکن…

انتهای پیام/