عتیقه ، اما چیزهای خوب: لیکرز ممکن است در غرب گرفتار شود


این می تواند لیستی باشد که مشابه هیچ مورد دیگری نیست.

لس آنجلس لیکرز دارای چهار گل از هفت گلزن برتر NBA است. سه پرش اول پرش فعال. سه نفر از چهار رهبر فعال فعال در ارسال پاس ها. سه مورد از پنج مورد برتر در بلوک ها. سه مورد از پنج مورد برتر در برد. چهار مورد از شش مورد به سرقت رفته. حتی می توانید پنج مدال طلای المپیک را همزمان روی زمین و یک مدال دیگر را روی نیمکت داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

با توجه به همه این استعدادها – لبرون جیمز پیشرو ، نیمی از بازیکنان در لیست با حداقل شانس معقول برای انتخاب شدن در تالار مشاهیر بسکتبال وجود دارند – به راحتی می توان فهمید که چرا لیکرز انتخاب مد این فصل برای نمایندگی است. کنفرانس غرب در فینال لیگ NBA

جیمز گفت: “من از آنچه امسال در انتظار ماست هیجان زده هستم.” “اما هر روز یک فرایند است. هر روز یک سفر است و سپس شما فقط به کار خود می پردازید.”

جیمز و آنتونی دیویس از تیمی که قهرمان NBA 2020 شد – دو فصل ، اما فقط 12 ماه پیش – بازگشتند. تالن هورتون تاکر که در فینال NBA بازی نکرده بود نیز در این تیم حضور داشت. هر کس دیگری برای لیکرز جدید یا جدید است.

راجون راندو و دوایت هاوارد در آن تیم بودند ، لیکرز را ترک کردند و از آن زمان به بعد برمی گردند. راسل وستبروک ، کارملو آنتونی و دی آندره جردن از جمله افرادی بودند که در این فصل اضافه شدند.

آنتونی ، ترور آریزا ، جیمز ، هاوارد و راندو در حال حاضر 35 سال یا بیشتر دارند ، وین الینگتون – یکی دیگر از تازه واردان – در ماه نوامبر 34 ساله می شود.

جیمز گفت: “داستان سال های ما به نوعی من را می خنداند.” “من واقعا می خندم. من فقط اینطور صحبت نمی کنم.”

حتی با وجود این همه استعداد اثبات شده ، لیکرز نمی تواند به فینال بازگردد. نمای غرب به ترتیب تکمیل مورد نظر:

PLAYOFF BOUND

1. لس آنجلس لیکرز. رفیق ، من باشه ، من واقعا خوبه … زمان مشخص میکنه جیمز بازیکنانی مانند آنتونی و وستبروک را متقاعد کرده است که با او رقابت کنند و این نشان می دهد که او برای این عنوان رقابت می کند.

2. فونیکس سانز. کریس پل ، دوین بوکر و داندره آیتون فصل گذشته موفق شدند ، اما سانز امسال کسی را شگفت زده نمی کند. مربی مونتی ویلیامز فصل گذشته هر دکمه سمت راست را فشار داد.

3. یوتا جاز. مچ پای Donovan Mitchell نقش مهمی در سقوط پلی آف سال گذشته یوتا داشت. به سختی ، با او ، رودی گوبرت و جو اینگلز ، هیچ دلیلی وجود ندارد که جاز در مورد عنوان فکر نکند.

4. دنور ناگتز. مایکل مالون همچنان یکی از مربیان کم ارزش لیگ است. نیکولا یوکیچ ، بازیکن برتر MVP در سطح جهانی خوب است ، جمال موری برمی گردد و دفاع دنور هر شب به او فرصتی می دهد.

5. گلدن استیت واریرز. استفان کاری سال گذشته در سطح MVP خوب بود. هر زمان که این اتفاق بیفتد ، بازگشت کلی تامپسون بزرگ خواهد بود. آندره ایگودالا به فصل گذشته باز می گردد. اینجا چیزی نیست که من دوست نداشته باشم.

6. دالاس ماوریکس. لوکا دانچیچ همیشه بهتر است. مربی جدید جیسون کید ، که عنوان دالاس را به عنوان یک بازیکن کسب کرده است ، امتیاز این تیم را کسب می کند. وایلد کارت: Kristaps Porzingis.

V PLAY-IN

7. لس آنجلس کلیپرز. کلیپرز می تواند به اندازه کافی تلاش کند تا وارد ترکیب پلی آف شود و سپس کاوی لئونارد را سالم کند و پس از یک حرکت کششی از توانبخشی زانو استراحت کند. یک پیشنهاد ترسناک برای مخالفان.

8. پورتلند تریل بلیزرز. دامیان لیلارد به همان اندازه که در بازی گلزن و رهبر است ، قطعا از حضور در تیم المپیک تابستان امسال سود خواهد برد. Blazers باید – باید – یک قدم به جلو بردارند.

9. سن آنتونیو اسپرز. گرگ پوپوویچ به راحتی مدال طلای المپیک را به خانه برد ، بازنشسته شد و تا آخر عمر از شراب لذت برد. او به دلیلی برگشت. اسپرز را فراموش نکنید.

10. ممفیس گریزلیز. استیون آدامز ، که با Ja Morant پیک اند رول بازی می کند ، باید به نتایج خودکار برسد. بدون شک مورانت در راه نخبگان است. اما گریزلی ها هنوز بسیار جوان هستند.

دلیل عدم صلاحیت های طولانی مدت است

11. نیواورلئانز پلیکانز. Zion Williamson کلید همه چیز است. اگر عالی باشد ، بلندتر می شوند.

12. ساکرامنتو پادشاهان. این برای پادشاهان بسیار پایین است. سپس غرب نیز بسیار خوب است.

13. مینه سوتا تیمبرولوز. این سرنوشت T’Wolves است – مگر اینکه آنها برندگان بازی جایزه تجارت بن سیمونز باشند.

14. هوستون راکتز. Jalen Green تعداد زیادی از افراد را ارائه می دهد و برای تازه کار برتر مبارزه می کند.

15. اوکلاهما سیتی تندر. دنیای بسکتبال روزی یاد می گیرد که همه این پیش نویس های انتخاب شده چگونه خواهند بود.

آنچه باید بدانیم

FANDUEL می سازد …

FanDuel Sportsbook همچنین لیکرز را به عنوان گزینه غرب معرفی می کند ، زیرا لیکرز در مورد شانس قهرمانی NBA دومین انتخاب پس از بروکلین است. پنج مدعی دیگر برای فینال NBA در غرب ، به ترتیب احتمال FanDuel: گلدن استیت ، یوتا ، فینیکس ، و سپس کلیپرز.

وقتی فقط روی مسابقه غرب شرط بندی می کنید ، ترتیب کمی متفاوت است زیرا پنج لیکرز برتر ، گلدن استیت و کلیپرز در رتبه دوم قرار دارند و پس از آنها یوتا و فینیکس قرار دارند.

MVP RACE

هرگز چهار MVP بین المللی متوالی در NBA وجود نداشته است. اگر چند ستاره غربی آنچه را که بسیاری از آنها انتظار دارند انجام دهند ، امسال تغییر می کند. در سالهای 2019 و 2020 ، جیانیس آنتتوکونمپو بازیکن میلواکی برنده شد ، در سال 2021 جوکیچ برنده شد و در سال 2022 جوکیچ و دانچیچ باید در بین رهبران رتبه بندی شوند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تا آخر

آخرین شلیک که جیمز در فصل عادی 2020/21 انجام داد ، تساوی بود ، زیرا در فینال فصل مقابل نیواورلئان 6:41 باقی ماند و 25 امتیاز به او داد. شش ثانیه بعد ، او برداشته شد و برنگشت. اهمیت به شرح زیر بود: جیمز به طور متوسط ​​25.02 امتیاز در این فصل کسب کرد و رکوردشکنی خود را از 25 امتیاز متوسط ​​فصل به 17 پیاپی افزایش داد. اگر آن سبد قبلی را نگرفته بودم ، به طور متوسط ​​24.98 امتیاز داشتم و (به هر حال از نظر فنی) ست به پایان می رسید.

3 شگفت انگیز بمانید

یوتا فصل گذشته رکورد NBA را ثبت کرد و به طور متوسط ​​16.7 سه امتیاز در هر بازی کسب کرد. این بدان معناست که هفت ورودی اول این فهرست در تاریخ NBA توسط تیم های غربی پر می شود: هوستون (16.1 در فصل 2018-19) ، پورتلند (15.7 فصل گذشته) ، هوستون (15.6 در سال 2019-20) ، هوستون (15.3 در 2017- 18) ، دالاس (15.1 در فصل 2019-20) و گلدن استیت (14.6 فصل گذشته).

غرب در مقابل شرق

قهرمانان ممکن است از میلواکی و کنفرانس شرق سرچشمه بگیرند ، اما کنفرانس غربی بار دیگر فصل گذشته در مقابل دیگر لیگ قهرمان شد. تیم های غربی 54 درصد از دیدارهای خود را مقابل شرق بردند. این دوازدهمین فصل متوالی و بیست و یکمین بار در 22 سال گذشته بود که غرب بر شرق برتری داشت.

دیدگاهتان را بنویسید