ظرفیت‌های متنوعی برای گسترش روابط میان تهران و بلگراد وجود داردساعت: 23:03
منتشر شده در مورخ: 1401/02/12
شناسه خبر: 1836212

رئیس‌جمهور گفت: ظرفیت‌های متنوعی برای گسترش سودمند روابط میان تهران و بلگراد وجود دارد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در پاسخ به تماس تلفنی «الکساندر ووچیچ» رئیس‌جمهور صربستان گفت: ظرفیت‌های متنوع موجود در دو کشور، این امکان را فراهم ساخته که تعاملات و روابط تهران و بلگراد به سطحی بسیار بالاتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد، ارتقا یابد.


 


وی تأکید کرد: ظرفیت‌های متنوعی برای گسترش سودمند روابط میان تهران و بلگراد وجود دارد.


 


رئیس‌جمهور با بیان اینکه گسترش روابط دوجانبه ایران و صربستان زمینه مناسبی برای ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی دو کشور ایجاد خواهد کرد، خطاب به رئیس‌جمهور صربستان اظهار کرد: آماده استقبال از جنابعالی در تهران هستیم و مطمئنم که گفتگوها و رایزنی‌های ما در جریان این سفر نقش مؤثری در گسترش مناسبات فیمابین خواهد داشت.


 


«الکساندر ووچیچ» رئیس‌جمهور صربستان نیز در این گفتگوی تلفنی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به رئیس‌جمهور و مردم کشورمان افزود: ظرفیت‌ها و فضاهای همکاری فراوان در بالاترین سطوح را با یکدیگر داریم.


 


رئیس‌جمهور صربستان با ابراز تمایل خود برای سفر به ایران تصریح کرد: بالاترین و بهترین سطح ممکن از هیئت همراهان را با خود به این سفر خواهم آورد تا بتوانیم درباره همه زمینه‌های موجود برای گسترش همکاری‌ها گفتگو و رایزنی کنیم.


انتهای پیام؛