صحبت از بازی در تیم اصلی حرفه نیست / تا زمانی که آنها بخواهند در پرسپولیس خواهم بود.ساعت: 21:29
تاریخ انتشار: 1401/03/29
کد خبر: 1877140

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا زمانی که تکنسین ها و بازیکنان بخواهند در تیم پرسپولیس خواهم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مدافع – سیامی نعمتی هافبک پرسپولیس پس از تمدید 2 ساله قراردادش گفت: خیلی خوشحالم که به خانه برگشتم و با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد بستم. مدتی رسانه ها اعلام کردند که مشکلاتی وجود دارد، سیامک در تمرینات حاضر نمی شود و … باید بگویم بعد از آخرین بازی به سفر رفتم و به باشگاهی که برای امضای قراردادم دعوت شده بودم رسیدم. من تمام حاشیه ها را رد می کنم و به محض اینکه باشگاه با من تماس گرفت به اینجا آمدم تا قراردادم را تمدید کنم.

وی درباره اینکه جذب چند بازیکن مطرح چقدر روی تمدید قراردادش تاثیر گذاشته است، تصریح کرد: بی شک بازیکنان جذب شده نیز در تمدید قرارداد من تاثیرگذار خواهند بود. فکر می کنم ما شایسته قهرمانی دوباره هستیم. امیدوارم بتوانیم لیگ برتر و جام حذفی را ببریم و به هواداران تقدیم کنیم. امسال شرمنده هواداران هستیم و انشاالله سال آینده بتوانیم جشن قهرمانی پرسپولیس را بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پیشنهادهایی از دو باشگاه صنعتی داشته اما اتفاقی که با انتخاب پرسپولیس افتاد این بود: پیشنهادی بود اما همه می دانند که من با هیچ تیمی جلسه نداشتم. اول از همه به باشگاه پرسپولیس آمدم. مشکل مالی نیست، همیشه در نیم فصل تمدید می کنم، اما امسال شرایط تمدید قرارداد را دارم. با باشگاهی که صحبت کردم به این نتیجه رسیدیم که در خدمت پرسپولیس بمانم و با افتخار پیراهن تیم را بپوشم.

نعمتی افزود: بدون شک تا زمانی که پرسپولیس بخواهد در این تیم خواهم بود. این رویای هر بازیکنی است. به حضور در این باشگاه افتخار می کنم.

وی در مورد جذب دانیال اسماعیل و همچنین جایگاه او تصریح کرد: بحث فقط داشتن حریف نیست و بحثی در مورد اینکه کدام بازیکن فیکس می شود و کدام بازیکن می نشیند نیست. این یک حرفه نیست. من پرسپولیس را از صمیم قلب دوست دارم و وقتی صحبت از تمدید آن می شود، افتخار می کنم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره جام جهانی گفت: فکر می کنم یکی از مهم ترین سال های فوتبال برای همه بود. همه دوست دارند در جام جهانی شرکت کنند. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم نتیجه خوبی بگیرند و شرایط برای حضور من در تیم ملی هم مساعد باشد.

نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا هرگز دوباره پیراهن 88 را بر تن خواهد کرد، گفت: تا روزی که در باشگاه پرسپولیس بودم دوباره شماره 88 را بر تن می کنم.

پایان پیام/