صاحب آپارتمان مریلند با استفاده از سلاح گرم در خانه توطئه روستایی JFK متجاوز را کشت و کشت


به گفته صاحب خانه ای در مریلند ، نفوذی که بدون اجازه در زیرزمین خانه خوابیده بود ، دارای منطقه سلاح های خود و علامت مربوط به نظریه توطئه ترور جان اف کندی ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، شلیک کرد. به مردم محلی گزارش ها.

به گزارش FOX5 DC ، پلیس شهرستان مونتگومری هری ترومن پاول 34 ساله از واشنگتن را به عنوان مردی که پس از حمله به خانه ای در پولسویل اعدام شد ، شناسایی کرد.

بازرسان می گویند واردکنندگان داخلی که توسط سگ های گرجی مورد حمله قرار گرفته و کشته شده اند.

پلیس گفت که صاحبخانه پاول را که ظاهراً مدتی در زیرزمین خوابیده بود ، دوشنبه حدود ساعت 9 صبح پیدا کرد و با 911 تماس گرفت. در حالی که ادعا می شود با تلفن با پلیس وارد خانه شده است.

پلیس شهرستان مونتگومری هری ترومن پاول 34 ساله را مردی معرفی کرد که روز دوشنبه توسط یک صاحب آپارتمان در پلزویل کشته شد. گفته می شود که پاول “بدون مدتی” در زیرزمین صاحب خانه خوابیده است.
(FOX5 DC WTTG)

پدر صاحب خانه به ایستگاه گفت که پسرش از فرد مزاحم درخواست مرخصی کرد ، اما وقتی متجاوز به سمت او پرید ، او را شلیک کرد.

پلیس به WUSA-TV گفت که هیچ اتهامی برای صاحب خانه که فوراً هویت وی مشخص نشده است ، متهم نخواهد شد.

در مریلند ، ایستگاه گزارش می دهد که آموزه قلعه به افراد در خانه خود اجازه می دهد بدون نیاز به عقب نشینی برای دفاع از خود در برابر مزاحم ، در جای خود بایستند. استفاده از زور باید منطقی تلقی شود.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بلافاصله مشخص نشد که چرا پاول تصمیم گرفته است در خانه ای خلوت واقع در حومه شهر به خواب برود و ظاهراً محدوده سلاح هایش به همراه یک علامت خارج از آن به نظریه توطئه ترور جان اف کندی اشاره دارد.

خانواده پاول به FOX5 گفتند که به دنبال کمک برای مشکلات روحی هستند. WUSA با استناد به اسناد دادگاه گزارش داد که پاول سابقه جنایت و خشونت خانگی دارد.

مقامات گفتند که تحقیقات هنوز ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید