شیک جایگزین وعده غذایی ارزان برای کاهش وزن

در دنیای امروز کاهش وزن رویایی است که خیلی ها برای رسیدن به آن تلاش می کنند. اما این سوال باقی می ماند: برای رسیدن به این هدف چه می کنید؟ و سوالی که از شما دارم: «آیا این فرآیند را به روشی سالم طی می‌کنید؟ یا آیا سالم ترین و ارزان ترین راه های کاهش وزن را می شناسید؟ بسیاری که رویای کاهش وزن را در سر می پرورانند همیشه حذف وعده های غذایی را به عنوان راهی برای کاهش وزن خود ترجیح می دهند، اما آیا این کار بی خطر است؟

پودرهای جایگزین وعده غذایی (MRP) اندازه وعده های بزرگتر از پودر پروتئین هستند که 250-300 کالری دارند. آنها دارای ترکیبی از پروتئین های آب پنیر و شیر هستند و کربوهیدرات ها، فیبر و ویتامین ها اضافه شده اند.

استفاده از شیک های جایگزین برای کاهش وزن راه حلی است. این شیک ها حاوی مواد مغذی و ویتامین های لازم برای تامین انرژی مورد نیاز بدن شما هستند. در زیر چند شیک جایگزین کاهش وزن آورده شده است که به شما در این فرآیند کمک می کند:

فرم Visalus vi.

اگر رویای داشتن یک سبک زندگی سالم و فعال با یا بدون کاهش وزن را دارید، مکمل های غذایی Visalus vi-shape ارزان ترین جادو برای شما هستند. مکمل شیک حاوی ترکیبی پروتئینی از پروتئین‌های آب پنیر و سویا، یک وعده کامل فیبر و بیش از 25 ویتامین و مواد معدنی سالم است. این یک گرم چربی، کم سدیم و 90 کالری برای هر وعده غذایی است. گواهینامه گلوتن، لاکتوز و کوشر آن را به یک شیک عالی برای بسیاری تبدیل می کند.

جی ان سی توتال لن شیک

اگر به دنبال ترمیم عضله بعد از یک تمرین سخت هستید، این شیک ارزان انتخاب مناسبی برای شماست، اگرچه مانند سایر شیک ها کامل نیست، زیرا نتایج عمدتاً تحت تأثیر عوامل دیگر زندگی نیز قرار دارد. می توان آن را با قیمت 35 دلار برای 16 وعده غذا در فروشگاه محلی خود با قیمت ارزان خریداری کرد.

هربالایف.

این مکمل ها برای شما که به دنبال غذایی که سبک زندگی فعال شما را پشتیبانی می کند، بهترین است. این مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را دارد و باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و با انرژی فراوان برای انجام کارهای روزمره خود احساس خوبی داشته باشید.

تکان شناسی

این مکمل‌های شیک حاوی بیش از 70 ماده طبیعی با هدف بهبود سلامت گوارشی و توانایی‌های چربی سوزی بدن شما هستند. مکمل ها همچنین حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که از پیری زودرس و برخی بیماری های دژنراتیو جلوگیری می کنند. Shakeology همچنین دارای فرمول های پروتئین گیاهی برای نیازهای گیاهخواری است. یک وعده غذایی یک وعده را می توان به راحتی در فروشگاه محلی خود با قیمت 4 دلار/- خریداری کرد.