شکست یوزپلنگ ایرانی مقابل تیم نیمه آفریقا / زنگ خطر نزدیک رختکن تیم ملی; اوضاع اصلا خوب نیست!ساعت: 00:45
تاریخ انتشار: 1401/03/23
کد خبر: 1855493

دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و الجزایر با برتری رزمندگان کویر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ تیم های ملی فوتبال ایران و الجزایر یکشنبه 22 خردادماه و تقریبا 20 دقیقه دیرتر از زمان اعلام شده تا قبل از ساعت 22:50 امشب در قالب یک دیدار تدارکاتی در آستانه جام جهانی 2022 قطر به مصاف یکدیگر رفتند. ورزشگاه القطر در دوحه.

راننده اتوبوس کاروان الجزایر در دوحه راه خود را به ورزشگاه القطر گم کرد و باعث تاخیر بیش از 20 دقیقه ای در شروع بازی شد، دلیلی عجیب و باور نکردنی. اما این دیدار به دلیل فوت ناگهانی یکی از ملی پوشان الجزایر یک دقیقه دیگر به تاخیر افتاد.

شاگردان جمال بلمادی که با ترکیبی از بازیکنان جوان، کم تجربه و چند بازیکن باتجربه وارد این دیدار بی اهمیت مقابل ایران شده بودند، از همان ابتدا برتری خود را نسبت به دراگون اسکوسیچ ثابت کردند و به این ترتیب بچه های تیم ملی فوتبال ایران گیج شدند. . بیشتر دقایق گیج کننده بودند. برای بازی کردن.

در نیمه اول چند دقیقه؛ بازیکنان آفریقایی بر توپ و میدان مسلط بودند و این بازیکنان تیم بارها با استفاده از ناپایداری قلب خط دفاعی تیم ملی ایران دروازه ما را تهدید کردند. امیر عابدجاده به دلیل تعلل و بی ثباتی بازیکنان منتخب اسکوسیچ در دفاع وسط تیم ملی برای دفع توپ ها ریسک های زیادی کرد.

دقایقی از پایان نیمه اول نگذشته بود اما کویرنشینان با تلاش سبزپوشان دروازه امیر عابدزاده را باز کردند تا پایان نیمه برای لو دادن و ادامه توپ روی تیم ایران. دفاع بازی را در رختکن باخت

با این حال در نیمه دوم پیچ و خم هایی به نفع فوتبالیست های ایران رقم خورد که در نهایت ایرادات سیستم اصلی خود را درک کردند و با تغییراتی در ترکیب دراگون شوسیچ بازی را متعادل کردند. به این ترتیب حملات بازیکنان ایران بیشتر شد تا اینکه در نهایت به گل های پای کاپیتان جهان بخش رسید و دروازه به تساوی باز شد.

خوشحالم بعد از این گل اما نه برای مدت طولانی. چون باز هم با خطای خط دفاعی به خصوص امید نورافخان نیز به موقعیت ویژه خود بازگشت، توپ در اختیار الجزایری ها قرار گرفت تا بر روی خطا و تعویق بازیکنان ما دوباره به گل برسند و برتری خود را حفظ کنند.


آیرون آیک
گل: علیرضا جهانبخش – 64


الجزایر 2
گل ها: ریاض بنیاد – 44، محمد آموره – 83

ترکیب ایران: امیر عابدزاده، احسان حاجوسفی (امید ابراهیمی – 46)، امید نورافکن، سید مجید حسینی، صادق محرمی، احمد نوراللهی (مهدی مهدی پور – 71)، سعید عزت‌زولیز، 46 – 46 (علیرضا جهان‌الله‌باک) (46) – علیرضا جهان‌الله‌باک. ) و مهدی طارمی.

ترکیب الجزایر: آنتونی ماندریا، حکیم زادکه، محمد امین طغای، احمد طوبی، ریاض بنیاد، رشید غزال، بلال ابراهیمی، عبدالقادر بادران، عبدالقادر کادری، آدام جرکان و اسماعیل بن نا.

پایان پیام/