شکار برایان لاندری: یک تماس گیرنده از کارولینای شمالی که آخرین بار فرار احتمالی را گزارش کرد


یکی از تماس گیرندگان کارولینای شمالی آخرین فردی بود که از مشاهده احتمالی برایان لاندری فراری در راکی ​​مونت ، NC در اوایل شب چهارشنبه خبر داد.

“یک مرد سفیدپوست با یک تی شرت خاکستری روشن … به سمت 301 راه می رفت … به او توصیه می کرد شبیه برایان لاندری باشد.”

مأموران پلیس این مشاهده را بررسی کردند و متوجه شدند که این یک زنگ خطر است.

“شخصی که از آنجا می گذشت متوجه فردی شد که متناسب با توصیف برایان لاندری بود ،” Cpl. ریکی جکسون به فاکس نیوز گفت. “افسران به منطقه رفتند و فردی را که به او اشاره می کردند پیدا کردند و ما می توانیم به طور مثبت نتیجه بگیریم که این فرد برایان لاندری نبوده است.”

برایان لاندری ، که در 12 آگوست در فیلم دوربین دیده شد ، به گفته وکیل خانواده اش در 13 سپتامبر از خانه خود در بندر شمالی ناپدید شد.
(اداره پلیس شهر موآب)

این آخرین مورد از سری مشاهدات گزارش شده از لاندری در کارولینای شمالی و ایالت های دیگر است.

اتوبیسی GABBY PETITO: مقررات کرونری تقویت کننده علت مرگ

دنیس دیویس ، کوهنوردی که ادعا می کند “در 100 اکتبر” مطمئن است که برایان لاندری را در 2 اکتبر دیده است ، گفت که در مورد مشاهده گزارش شده ای که در نزدیکی مسیر آپالاچی در خط ایالت تنسی -کارولینای شمالی رخ داده است ، با FBI ملاقات کرده است.

کلانتری شهرستان واتائوگا و کلانتری ایالت هیوود اعلام کردند که در حال بررسی چندین مورد گزارش شده از لباس های شسته شده در قسمت غربی ایالت هستند.

کلانتر شهرستان هیوود در اکتبر گفت: “دفتر کلانتری ایالت هیوود در روزهای اخیر تماس های متعددی در مورد مشاهده برایان لاندری دریافت کرده است ، هر کدام مناطق مشکل دار را به طور کامل بررسی و بررسی کرده اند ، اما موفقیت آمیز نبوده است.” 4

بقایای گابی پتیتو در 19 سپتامبر در وایومینگ پیدا شد.

بقایای گابی پتیتو در 19 سپتامبر در وایومینگ پیدا شد.
(استیو پتیتو)

مردی که شبیه لاندری بود ماه گذشته در یک مسیر گوزن در فلوریدا توسط دوربین فیلمبرداری شد ، اما اداره تحقیقات شهرستان اوکالوسا تأیید کرد که او نیست.

یکی از دوستان برایان لاندری و گابی پتیتو ، که بقایای آنها ماه گذشته در وایومینگ پس از خفگی پیدا شد ، به فاکس نیوز گفت که لاندری در سال 2018 پس از دبیرستان مدتی را در مسیر Appalachian Trail گذراند.

حکم بازداشت فدرال برای لاندری در 23 سپتامبر به اتهام کلاهبرداری از کارت بدهی صادر شد و او شخص مورد علاقه در قتل پتیت است.

نیروی انتظامی هفته ها در جستجوی برایان لاندری در حفاظتخانه 24000 هکتاری کارلتون بوده است.

نیروی انتظامی هفته ها در جستجوی برایان لاندری در حفاظتخانه 24000 هکتاری کارلتون بوده است.
(اداره پلیس بندر شمال)

لاندری در 13 سپتامبر از خانه خود در بندر شمالی ناپدید شد و به گفته وکیل خانواده اش ، والدینش چند روز بعد از مفقود شدن وی خبر دادند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس هفته ها در جستجوی کارلتون رزرو به FBI کمک می کند ، جایی که والدین لاندری گفتند او با فورد موستانگ نقره ای رفت.

کلانتری شهرستان پاسکو روز پنجشنبه یک K-9 با قابلیت پیدا کردن بقایای انسان ، یک جنگل و باتلاقی به وسعت 24000 هکتار ، در فاصله 15 مایلی خانه لباسشویی ، به محل ذخیره ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید