شوهر سابق جیل بایدن توسط پلیس نیویورک به دلیل رابطه با همسر اول رابرت دورست مورد بازجویی قرار گرفت


گفته می شود شوهر بانوی اول سابق جیل بایدن در ارتباط با ناپدید شدن همسر اول رابرت دورست در سال 1982 به بازرسان ایالت نیویورک مراجعه کرده است ، زیرا هیئت منصفه بزرگ شهرستان وستچستر میلیونر را به اعدام قاتل محکوم کرد. قرار است هفته آینده ملاقات شود.

نیوز 12 وستچستر برای اولین بار در روز چهارشنبه گزارش داد که بیل استیونسون ، تاجر دلاور که قبلاً با همسر رئیس جمهور بایدن ازدواج کرده بود ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رابطه فرازناشویی خود با کتی دورست ، مورد بررسی قرار گرفت. به چندین منبع ناشناس اشاره کرد.

در اوایل سال جاری ، استیونسون برای اولین بار در یک مصاحبه دو ساعته با استیونسون ملاقات کرد و توضیح داد که چگونه دوستی مادام العمر وی با کتی دورست در سال 1982 چند روز قبل از ناپدید شدن او تغییر کرد.

او مدعی شد که رابرت دورست به آنها حمله کرده و او را تهدید به خشونت کرده است.

پدربزرگ املاک و مستغلات روبرت دورست کشته شد شکست بهترین رفیق LA JURY JURY

“نکته بعدی که متوجه می شوم این است که می شنویم در را می زنند. حدود ساعت 7:20 صبح است. او از اتاق خواب بیرون می رود و می دود و می گوید:” این باب است. ” استیونسون ماه ها پیش در مصاحبه با دوربین گفت: من پریدم. من تمام شدم. ” “سپس ناگهان چیزی جیغ می زند – او یک تکه پول پیچ خورده داشت و با آن به صورت او برخورد کرد. این بسیار دیوانه کننده بود و شروع به فریاد زدن کرد:” کاتلین ، این اتفاق نمی افتد. ” مردم باید درک کنند که این مرد یک هیولا است. ”

خبر 12 همچنین گزارش داد که هیئت منصفه بزرگ وستکستر حداکثر دوشنبه برای بررسی ارتباط دورست با ناپدید شدن کتی ملاقات خواهند کرد.

آسوشیتدپرس با استناد به یک منبع ناشناس نیز گزارش داده است که میمی روکا ، دادستان منطقه وستچستر تصمیم گرفته است پرونده را به هیئت منصفه بزرگ تحویل دهد – اما زمان مشخصی برای آن تعیین نشده است. این اتفاق یک روز قبل از روبرت دورست 78 ساله ، که هنوز در زندان است و در کالیفرنیا با سرطان دست و پنجه نرم می کند ، روز پنجشنبه به جرم قتل بهترین دوستش سوزان برمن محکوم شد.

دادستان ها می گویند که برمان از معتمدان وی بوده و به او در مخفی کردن قتل کتی دورست کمک کرده است.

دورست ، وارث عجیب و غریب خانواده ای از توسعه دهندگان در شهر نیویورک ، در طول محاکمه روی ویلچر نشسته بود و در حالی که در دفاع از خود شهادت می داد ، آهسته با صدای خسته و خشن صحبت می کرد و سوالات وکیل خود را از لوحی که به صورت زنده رونویسی می کرد ، می خواند. با شنوایی دست و پنجه نرم می کند دادستان های لس آنجلس می گویند که دورست در دسامبر سال 2000 برمن را در خانه اش در لس آنجلس تیراندازی کرد ، در حالی که او آماده می شد در مورد دخالت پلیس در مرگ کتی دورست به پلیس بگوید. او به دوستان خود گفت که پس از ناپدید شدن همسرش ، برای او یک اعتیاد کاذب تهیه کرده است.

جان لوین ، معاون دادستان منطقه پس از محکومیت دورست در پرونده لس آنجلس گفت: “او یک روان پریشی خودشیفته است. او همسر خود را کشت و سپس برای سرپوش گذاشتن باید به کشتن ادامه دهد.”

کتی دورست 29 ساله بود و در 31 ژانویه 1982 در ماههای پایانی دانشکده پزشکی ناپدید شد.او و روبرت دورست ، 38 ساله ، نزدیک به نه سال ازدواج کردند و در جنوب سالم نزدیک کانکتیکات زندگی می کردند. مرز جسد او هرگز پیدا نشد. به درخواست خانواده ، وی در سال 2017 به طور قانونی مرده اعلام شد.

روبرت دورست به پلیس گفت که او را در شب ناپدید شدن با قطار به نیویورک برد ، با همسایه اش مشروب خورد و سپس در حالی که او در آپارتمان خود در منهتن اقامت داشت ، با کتی دورست تلفنی صحبت کرد. به گفته وی ، آنها عصر غروب کردند. چند هفته قبل ، کتی دورست با آسیب های صورت که به گفته وی توسط رابرت دورست ایجاد شده بود ، به بیمارستان رفته بود.

در مستند HBO 2015 “The Jinx: The Life and Death of Robert Durst” ، او اذعان کرد که در مورد نحوه دیدن همسایه خود صحبت کرده است و با کتی دورست تلفنی صحبت کرده است ، و گفت که این کار را انجام داد زیرا امیدوار بود ، همه چیز ناپدید شد “

در همان مستند ، پس از رویارویی سازندگان دورست با شواهد مرتبط با قتل برمن ، او دوربین را کنار گذاشت و در میکروفون حمام به طور زنده با خودش گفت: “البته او همه آنها را کشت.”

روبرت دورست ، که در سال 1990 به دلیل اتهامات ترک شده از کتی دورست جدا شد ، علیرغم سالها تلاش برای بستن پرونده ، متهم به ناپدید شدن او نشده است. مقامات در سال 1999 پرونده را مجدداً باز کردند و دریاچه و خانه این زوج را جستجو کردند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که همه اینها در جریان بود ، دورست به گالوستون ، تگزاس گریخت و در آنجا متهم به قتل همسایه موریس بلک شد. دورست سپس بدن بلک را تجزیه کرد و به دریا انداخت. دورست مدعی دفاع شخصی شد-او و بلک برای کنترل اسلحه می جنگند-و او تبرئه شد. او به دلیل تخریب قطعات بدن محکوم شد.

دورست که در دادگاه لس آنجلس شهادت داد ، قتل کتی دورست را رد کرد. پس از آنکه دانشکده پزشکی او تماس گرفت و گزارش داد که او به کلاس نمی رود ، او گفت که فکر می کند او “جایی بیرون است و سرگرم است” و پیشنهاد کرد که مصرف مواد مخدر می تواند مقصر باشد.

دورست در آگوست شهادت داد: “هرگز به ذهنم خطور نمی کرد که اتفاقی برایش افتاده باشد.” “بیشتر شبیه این بود: کتی با کتی چه کرد؟”

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید