شورشیان مسرور سراب عمامه را پخش کردند!/روحانیت محبوب اینجا+تصاویرساعت: 11:38
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۲۸
کد خبر: 1912073

شورشیان از سراب عمامه‌هایی که در فضای مجازی بزرگ‌تر شده‌اند، خوشحال می‌شوند، جایی که روحانیون مشهور و غافل از سر این عمامه‌ها هستند. و سیل با مردم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از عصر همدان; امروزه به دلیل گرداب فضای مجازی و نداشتن سواد رسانه ای، عده ای در اقلیت دچار توهم ابهت هستند و ژست نمایندگان ایران را به خود می گیرند. عده ای فقط به لفظ زیبای آزادگی و انسانیت به رفتار زیرکانه و حیوانی خود فکر می کنند.

آنها این آزادی را نمی دانند. توهین ناشایست و توهین ناشایست به پدر و مادر و برادر و خواهر در دنیا جایز نیست. قلب آنها در پیروزی آل سعود و حامیان تروریست آنها، اسرائیل و پول پرستان آمریکاست که کودکان را می کشند..
از عمامه حرف می زنند، فقط خدا می داند چقدر پول به دست آورده اند.. در حالی که عوام ما از این عمامه سر به سر می گویند، پیشوایان مذهبی که در وقت نیاز مظلوم هستند، وقتی قدرت خود را نشان می دهند، از فقرا صحبت می کنند. زلزله زدگان را از زیر خانه های فروریخته بیرون می آورند و در زمان جهاد با بیل در دست در روستاهای متروک ظاهر می شوند تا دل را شاد کنند و بچه ها را آرام کنند..
اما اینجا در تویسرکان مردم به ویژه طلاب با روحانیت آشنا هستند. اینجا امام جمعه شهر از حضورش در روستاهایی مثل سیدشهاب تا حضور در مدارس جزو مردم است. امام تویسرکان به ورزش پینگ هم می پردازد. دانش آموزان، او پینگ پنگ بازی می کند.

بدخواهان به چند عمامه از عده ای فریب خورده دلخوش می شوند، چنین رفتاری خیالی باطل و سرابی نیست که فقط فضای مجازی مطرح می کند، بلکه کلمه فقط کلمه است. روحانیون اینجا معروف هستند.انتهای پیام//