شهید چمران با حضور جهادی پرچم دفاع از انقلاب را به اهتزاز درآوردساعت: 21:33
تاریخ انتشار: 1401/03/30
کد خبر: 1877408

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید چمران در طول عمر پربرکت خود هر زمان که گوشه ای از انقلاب تهدید می شد از حضور جهادی خود برای دفاع از انقلاب استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از دیور آفتاب; سردار علی فضلی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در مراسم سالگرد شهادت شهید دکتر مصطفی چمران در مسجد انقلاب شهر سواحل گفت: خیر، ایشان الگوی عملی و میدانی هستند. برای افراد مختلف.

فضلی تصریح می کند: اگر شهید انقلاب اسلامی ولایتمدار با زندگی زلال چمران بود و هدفش خدمت به مردم بود، دوام چندانی نداشت، اما رویکردی که در خدمت او بود، سطحی نبود و مستلزم مطالعه دقیق بود. مدل.

وی با اشاره به اینکه در ابتدای پیروزی انقلاب دو جبهه جنگ داخلی و جنگ خارجی در کشور حاکم بود، خاطرنشان کرد: شهید چمران در برهه ای که منافقین و معاندین در حال ظهور بودند با روحیه جهادی توانست با موفقیت از این مرحله عبور کند. . در آن زمان برای تشخیص فضیلت و خطا مانند شمشیر بود و در آن زمان مبارزه بسیار ظریف بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در زندگی پربرکت شهید چمران هرگاه گوشه ای از انقلاب را تهدید می کرد از حضور جهادی خود برای دفاع از انقلاب استفاده می کرد.

وی تصریح می کند: شهر ساوه زادگاه بزرگان، علما، مشاهیر و مجاهدان، کارگزار کامل و شخصیت برجسته علمی بین المللی، دارای شخصیتی چند بعدی و تشکیلاتی و متکی بر ادبیات اخلاقی است. او ظاهری روزمره داشت و هرگز دیده نشد.

فضلی تصریح کرد: شهید چمران مردی ایثارگر و جهادگر بود و آرمان های اسلام، دین و رهبری را حجت خود می دانست و پایبند به مبانی و تاکید بر اهداف انقلاب از جمله فقرزدایی و استقلال بود. . ، خدمت صادقانه و رضایت الهی.

وی تاکید کرد: شهید چمران در فعالیت های نظامی و سیاسی به کار گروهی اعتقاد داشت و با افرادی که مبانی نظام را نمی دانستند سازش نداشت. او در فعالیت های سیاسی شجاع و شجاع بود و پاسدار امنیت ایران اسلامی بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهید چمران ثروت خود را وقف اسلام و انقلاب کرد.

انتهای پیام/