شرایط قابل قبول است/ والیبال بلغارستان را به دقت تحلیل کرده ایمساعت: 21:41
تاریخ انتشار: 1401/03/29
کد خبر: 1877141

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: زودتر وارد صوفیه شدیم، بررسی های دقیق تری برای آنالیز بلغارستان انجام دادیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز آتی در خصوص وضعیت روز اول ورود تیم ملی والیبال ایران به بلغارستان یعنی پنجشنبه 27 خرداد تا امروز (یکشنبه 9 خرداد) اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی برنامه ریزی کرده است. قبل از ورود به بلغارستان آماده شد.شرایط برای تیم مهیا بود.همچنین هتل محل اقامت خود را انتخاب کردیم و بعدا متوجه شدیم که هتل رسمی مسابقات بوده است.

او گفت: همه چیز خوب است و ما برای کاهش فاصله زمانی بین برزیل و اینجا (صوفیه) کمی زود هستیم. شاید در روزهای اول به دلیل استرس هایی مانند مسافرت و خستگی بچه ها، جابجایی های زمانی به خوبی جواب ندهد، اما کم کم شرایط بهتر شد و در محیط بهتری تمرین کردیم. چهار جلسه تمرین با وزنه و شش جلسه تمرین با توپ تا روز مسابقه خواهیم داشت. در کل وضعیت قابل قبول و خوبی است.

عطایی درباره تغییرات تیم نیز خاطرنشان کرد: دو بازیکن رفتند و سادات سرلک به ما پیوست. آنها هم شرایط خوبی دارند و امیدوارم خوب کار کنند. این دو بازیکن قبلاً با ما تمرین کرده اند و شرایط هماهنگی خوبی با پاس ها دارند و مشکلی ندارند.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره حضور مهمان ویژه در تمرین امروز تیم ملی گفت: حدود 10 سال است که با دیمیتار زلاتانوف آشنا هستم و حسین مدنی مدت ها در تیم ملی حضور داشته و همیشه او بوده است. مربیان. تیم ایران.”

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت جت لگ بچه ها به طور کامل حل شده است، گفت: قطعا تا روز مسابقه درست می شود، البته 6 ساعت، پنج یا شش روز طول می کشد، بعد از سفر. ” الان وضعیت خیلی بهتر است و روزهای اولی که در صوفیه ماندم شب ها نخوابیدم و روزها تمرین می کردیم. من خیلی کم می خوابیدم و بعضی از بچه ها این حالت را داشتند اما دیشب بهتر شد.

وی در خصوص وضعیت جسمانی و مصدومیت اعضای تیم گفت: با این حال همچنان مصدومیت های جزئی وجود دارد. وادی در دهه شصت خود با مشکل مواجه شد و کمی آن را محدود کرد اما این مانع از بازی این بازیکن نشد. علی رمضانی امروز با مصدومیت جزئی مواجه شد که آسیب جدی نبود اما بازویش ملتهب شد. همانطور که گفتم آسیب های جزئی مانع از بازی نمی شود.

عطایی در خصوص تمرین فردا (دوشنبه 30 خرداد) تیم ملی والیبال ایران گفت: طبق قوانین تمرینی، یک روز قبل از مسابقه باید در سالن اصلی مسابقات برگزار شود.

وی در پایان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال به آنالیز تیم بلغارستان به عنوان حریف اول ایران اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زودتر به صوفیه آمده بودیم، سعی کردیم بررسی های دقیق تری انجام دهیم. در ادامه تمرینات امیدوارم اطلاعات حریف را به خوبی به بچه ها برسانیم و این باعث موفقیت تیم شود.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 21:30 روز سه شنبه 30 خرداد در اولین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت ها به مصاف بلغارستان می رود.

پایان پیام/