شب و روز برای مسئولین برای حل مشکلات مردم فرقی نمی کندساعت: 14:58
تاریخ انتشار: 1301/05/30
کد خبر: 1891497

آیت الله ناصری گفت: اقشار مختلف باید کار مردم را سریع انجام دهند نه این که مردم بی جهت کار خود را معطل کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از یزدرسا ، امام جمعه یزد آیت الله محمدرضا ناصری در دیدار با استاندار یزد به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: هر کاری انجام می دهیم باید برای رضای خدا و برای رضای خدا باشد. و اعمال باید برای خدا باشد.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان به طرق مختلف علیه نظام و مردم ایران توطئه می کنند اما خواست خدا عنایت و پیروزی ملت ایران است.

امام جمعه یزد گفت: باید از جدیت استاندار و همکارانشان در کار و برنامه ریزی برای پیشبرد کار تشکر کنم.

ناصری بیان می‌کند: برنامه‌ریزی همراه با پشتکار و پیگیری مثمر ثمر می‌شود و پس از شروع کار باید آن را با قوت دنبال کرد تا به نتیجه مورد نیاز دست یافت.

وی تاکید کرد: اقشار مختلف باید کارهای مردم را سریع انجام دهند نه به گونه ای که مردم بی جهت کار خود را به تاخیر بیندازند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: فرمایش امیرالمومنین علیه السلام به مالک اشتر این است که در مواقع سخت دست مردم را بگیرید زیرا این افراد در سختی ها شما را یاری می کنند. بنابراین باید به رضایت مردم و رفع مشکلات مردم توجه جدی داشت.

ناصری بیان کرد: یکی از مشکلاتی که در استان یزد باید حل شود مشکل معادن است که برخی از آنها به طور کامل رها شده است و فارغ از اقدامات انجام شده در سطح کشور، این معادن باید در سطح منطقه نیز حل شود. داده شده و موضوع مهمی برای استان است.

وی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که با آن روبرو هستیم آموزش است و بحث تحول در آموزش و پرورش موضوع مهمی است که باید انجام شود و برای پیشرفت کشور لازم است.

امام جمعه یزد یادآور شد: باید سازوکاری اندیشیده شود تا گرانی هایی که گاهی مشاهده می شود متوقف شود و نسبت به این معضل بی تفاوت نباشیم.

ناصری ادامه داد: با توجه به وضعیت استان یزد تقویت و گسترش خط ریلی استان یزد یکی از نیازهای استان است و موضوع بسیار مهم و مهمی برای یزد است.

انتهای پیام/