شاگردان بردیف از برد ناراحت هستند/ موتور تراکتور با فن؟ساعت: 16:50
تاریخ انتشار: 06/09/1401
کد خبر: 1894200

شاگردان قربان بردیف امروز در دیداری خانگی به مصاف هواداران تهرانی می روند تا اولین برد فصل خود را کسب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آناج، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور امروز (چهارشنبه) با دیدار دو تیم تراکتورسازی و هواداران وارد دومین و آخرین روز خود می شود. طبق برنامه این دیدار از ساعت 17:30 در ورزشگاه یادگار امام راه تبریز برگزار می شود.

دیدار دو تیم به شدت تحت تاثیر بازگشت پرشور خواهد بود و در همه گیری کرونا ثابت شده است که تراکتور چقدر به شریک دوازدهم خود وابسته است. این تیم از غیبت حامی همیشگی خود رنج برد و تا آستانه سقوط پیش رفت.


پیروزی TTD مطمئن است

قرمزهای آذربایجان با کسب تنها یک امتیاز از سه بازی، یکی از بدترین شروع های خود در لیگ برتر را ثبت کردند. از این رو جای تاسف است که تراکتورسازی برای فرار از بحران زودهنگام بازی امروز را برد.

تیم تهرانی با کسب 4 امتیاز از سه بازی خود عملکرد خوبی داشت. هواداران به خوبی می دانند که باید مقابل هواداران حریف مبارزه کنند و حتی یک امتیاز هم برای برد کافی نیست.


پس از طوفان!

دو تیم پس از شکست مقابل رقبای خوزستانی خود به استقبال یکدیگر می روند. تراکتورسازی هفته گذشته مقابل فولاد میزبانش با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد، با وجود بازگشت خوب به بازی، هواداران با یک گل نتیجه را به صنعت نفت واگذار کردند.

قربان بردیف سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با اشاره به عملکرد خوب شاگردانش در نیمه دوم دیدارهای گذشته تاکید کرد که اگر تیمش به دنبال سه امتیاز است باید همینطور باشد. مثل دقیقه اول تا نیمه دوم.


غیر قابل مقایسه

تفاوت بزرگ دو تیم در تاریخ و هواداران است، جایی که تراکتور با بیش از نیم قرن سابقه و هواداران پرشور، عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا را در اختیار دارد، در حالی که تیم تهرانی تازه تاسیس است و شرایط بی نظیری دارد. از نظر طرفداران بالقوه.

اما با وجود این تفاوت های بزرگ، نقاط مشترکی وجود دارد. از جمله «ساکت الهامی» سرمربی که دوران مربیگری خود را از تیم تراکتورسازی آغاز کرده و همواره از این موضوع با عنوان دین یاد می کرد، امروز به مصاف تیم سابق خود می رود.


آزادی میزبان

تراکتورسازی و هاودار برای سومین بار در لیگ برتر به مصاف هم می روند. دو بازی قبلی دو تیم فصل گذشته بود که در دیدار رفت تهران هوادر با یک گل پیروز شد اما در بازی برگشت تراکتور عباس زاده برگشت و شکست را برگرداند. بازی رفت با نتیجه 3 بر 2.

بعد آماری تقابل های دو تیم نجات میزبان بوده است و باید دید در بازی امروز هم این اتفاق تکرار می شود و تراکتوری ها بالاخره به اولین برد خود در لیگ بیست و دوم دست می یابند.

انتهای پیام/