شادی جهادگران; حل مشکلات مردمساعت: 10:30
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۹
کد خبر: 1891129

بکر فعالیت های جهادی را برای رفع مشکلات مردم ضروری دانست و گفت: جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به فعالیت های جهادی نیاز دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرهنگ یاسین باوکار رئیس بسیج استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: اولین وظیفه گروه های جهادی خدمت به مردم است، جهادگران با قرار گرفتن در مناطق صعب العبور، بار سفر را به دوش می کشند. زمینه های سختی زیادی وجود دارد و این سختی ها به دستاوردهای بزرگی منجر می شود.

مسئول بسیج هرمزگان با اشاره به دستاوردهای ارزشمند حضور جهادگران در مناطق عقب مانده تصریح کرد: تزریق امید و جریان انقلابی و فقرزدایی از دستاوردهای مهم حضور جهادگران در جامعه است و لذت حل مشکلات مردم برای جهادگران

وی با بیان اینکه بهترین راه حل مشکلات فعالیت های جهادی ارائه خدمات به مردم است، بیان کرد: امروزه نیاز به فعالیت های جهادی بیش از هر زمان دیگری مشهود است.

یک مسئول بسیج سازندگی هرمزگان تصریح کرد: میدانی بودن و محرومیت زدایی جهادی پسندیده است. اما مهم استقامت در این راه و از دست دادن دیو درون و ماندن در مسیر خدمت و مبارزه است.

وی با احترام یادآور شد: تبیین جهادگران یکی از خواسته های امام خامنه ای این است که بدانند جهادگران باید نقش مؤثری داشته باشند و به مردم خدمت کنند و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم جامعه تبیین کنند. به خصوص جوانان

وی خاطرنشان کرد: وظیفه همه مسئولین محترم بسیج نواحی، گروه های جهادی و همچنین رئیس مجمع جهادی استان هرمزگان است که راهنما و پشتیبان باشند و مشکلات و محدودیت ها را شناسایی و به طور دقیق به آنها رسیدگی کنند. و برنامه ریزی حساب شده در کنار عمل و این فعالیت ها از جهاد تبیین غافل نشوید و خود را توانمند سازید.

انتهای پیام/