سکوی پرتاب گلستان مقصد گردشگری «جشن اقوام» / گلستان یکی از استان های پیشرو در صنایع دستی است.ساعت: 09:42
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۱۹
کد خبر: 1909901

نماینده مردم گرگان و آکلا در مجلس مطرح شد.

نماینده مردم گرگان و آکولا در شورای اسلامی؛ وی برپایی جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام را سکوی پرتابی برای تبدیل این استان به مقصد گردشگری می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ غلامرضا منتظری در بازدید از جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد مردمی ایران زمین ضامن در گفتگو با ما اظهار داشت: گلستان یکی از استان های معتبر کشور از نظر صنایع دستی است که باید بیش از پیش از این توان حمایت کرد. .

وی با اشاره به تنوع اقلیم و اقلیم گلستان و مزیت موثر در تبدیل این استان به مقصد گردشگری گفت: از 13 اقلیم جغرافیایی، هشت اقلیم آن در گلستان قرار دارد و این جلوه های جذاب جذاب است. گردشگران و مسافران.

نماینده مردم گرگان و آکولا در شورای اسلامی؛ وی تنوع قومیتی را از دیگر مزیت های استان گلستان برشمرد و گفت: تنوع قومیتی در تنوع صنایع دستی نقش دارد که برای توسعه صنعت گردشگری مفید است.

منتظری برگزاری چنین رویدادهایی را فرصت مناسبی برای معرفی استعدادهای هنرمندان و افزایش جذب گردشگر دانست و افزود: جشنواره اقوام می تواند گلستان را به مقصد سفر تبدیل کند.

وی بیان کرد: هدف بعدی این جشنواره رشد اقتصادی و تولید به ویژه در حوزه صنایع دستی است که کار صنعتگران در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

منتظری بیان کرد: از دیگر مزایای جشنواره، تقویت هویت ملی، شناخت انقلاب اسلامی در اندیشه ها، آداب و سنن کاری ارزشمند است و هر ساله کمک زیادی به تقویت مولفه بین المللی آن می کند. رویه های پیش بینی شده

انتهای پیام/