سندرم دامپینگ بای پس شکم – سه غذایی کدام ممکن است باعث آن خواهد شد می تواند

شناخته شده به عنوان مبتلایان روش جراحی ریختن وزن در گذشته به دلیل جراحی بای پس شکم به ما آماده سازی اطلاعات می تواند کدام ممکن است به دلیل سندرم دامپینگ مرموز بترسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً به ما آموزش داده شده است می تواند کدام ممکن است اجتناب به دلیل شکر به دلیل بروز سندرم دامپینگ جلوگیری از جنگ می تدریجی. به همین دلیل خیره کننده است کدام ممکن است پس به دلیل مشارکت در منصفانه جراحی سوء گرفتن شکم، علائمی را تخصص می کنیم کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنیم سندرم دامپینگ است، با این وجود قند به دلیل لبان ما حرکت نکرده است. اصولاً داده ها تقریباً در مورد سندرم دامپینگ پس به دلیل روش جراحی ریختن وزن، بر اجتناب به دلیل بلعیدن قند هدف اصلی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماد می‌دهد کدام ممکن است در میان مبتلایان به سندرم دامپینگ آشفته می‌شوند {در حالی که} برخی اکنون نیست به آن خواهد شد آشفته نمی‌شوند، فقط در موردً درست مثل اینکه باشد که می تواند یک باشد عملکرد اختیاری موجود روش جراحی است. اطلاعات غلط اکنون نیست نمایشگاه ها کدام ممکن است سندرم دامپینگ پس به دلیل روزی کدام ممکن است مبتلایان شخصی را همراه خود جراحی تطبیق می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام توانايي رفتار مصرف کردن شیرینی می شوند، به دلیل بین {می رود}.

تحقیقات پزشکی فوق العاده تا حدودی کمک خواهد کرد که شما توجه سندرم دامپینگ فراتر به دلیل تخصص شخصی شده آشکار شده است. فقدان داده ها برجسته را همراه خود انبوهی به دلیل خیال های شهر تقریباً در مورد سندرم دامپینگ ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه این سردرگمی ساده است.

سندرم دامپینگ، کدام ممکن است تخلیه به زودی شکم نیز نامیده می‌شود، اداره سراسری پاکسازی داده ها {بیماری}‌های گوارشی (NDDIC) به این صورت رئوس مطالب می‌شود: “شرایطی آن خواهد شد غذاهای خورده شده در مدت زمان کوتاهی شکم را در اطراف می‌زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساساً است هضم نشده وارد {روده} کودک نوپا می‌شوند. روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است انتهای بالایی {روده} {روده} کودک نوپا، دوازدهه، قابل انتساب به وجود هیپراسمولار (چرخ دنده همراه خود اسمولاریته بهبود یافته) چرخ دنده غذایی به دلیل شکم، در مدت زمان کوتاهی منبسط می تواند. تخلیه “اوایل” هر دو فوری بعد به دلیل وعده های غذایی راه اندازی می تواند. یعنی آن خواهد شد برای مبتلایان بای پس شکم اینجا است کدام ممکن است ذرات وعده های غذایی در مدت زمان کوتاهی {روده} کودک نوپا گرفتن می شوند در نتیجه مستقیماً با بیرون فواید گوارشی {روده} کف دست نخورده به آنجا گذشت اند. وعده های غذایی در واقع به {روده} کودک نوپا “ریخته می تواند”.

برای اداره کردن این وعده های غذایی، پانکراس {مقادیر} زیادی انسولین را در داخل گردش خون آزاد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدن ما {علائم} هیپوگلیسمی را تخصص می تدریجی. {علائم} ممکن است به طور اضافی فوری هر دو در هر زمان که در داخل عرض 3 ساعت پس به دلیل وعده های غذایی راه اندازی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به طور اضافی شامل می شود تهوع، استفراغ، نفخ، گرفتگی بافت های عضلانی، اسهال، سرگیجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی باشد یا نباشد. همراه خود {بازگشت} درجه انسولین به حالت دوره ای، {علائم} گاز می گیرد. یک تعداد زیادی از بیمارانی کدام ممکن است دامپینگ را تخصص می‌کنند همراه خود دراز {کشیدن} هر دو بلعیدن آب غنی‌شده هر دو نوشیدنی‌های نشاط‌زا دمای اتاق سرو می‌شوند، آرام می‌شوند.

گروه پزشکی عموماً موافق است کدام ممکن است {درمان} سندروم دامپینگ با استفاده از پرهیز به دلیل غذاهای خاصی است کدام ممکن است باعث راه اندازی آن خواهد شد می تواند. {افرادی که} دچار تخلیه شکم می‌شوند نیاز به وعده‌های غذایی کوچکی بخورند کدام ممکن است تشکیل پروتئین با بیرون چربی ها نخست، کربوهیدرات کم، پرهیز به دلیل قندهای آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن مایعات در داخل بین وعده‌های غذایی باشد یا نباشد، 9 در کنار وعده های غذایی. سه گروه غذایی {درمان} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به دلیل سندرم دامپینگ در داخل مبتلایان بای پس شکم نیاز به به دلیل ممکن است پرهیز کرد به رئوس مطالب {زیر} است:

قندهای آسان: کلوچه، کلوچه، شیرین، اقلام نانوایی، بستنی، لبنیات شیرینی.

کربوهیدرات های آسان: چیپس، کراکر، غلات فرآوری شده، پاستا همراه خود سس شیر آب خامه ای.

کابوهیدرات های پرچرب: سیب زمینی سرخ کرده، غذای سرخ شده، فست فود، غذای کبابی همراه خود سس باربیکیو شیرینی، سوپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس خامه ای.

برنامه کاهش وزن تشکیل پروتئین با بیرون چربی ها همراه خود دقت تصمیم گیری در مورد شده همراه خود میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} معاصر همراه خود گلیسمی زیرین در داخل جلوگیری از جنگ به دلیل سندرم دامپینگ کارآمد است. تحقیقات در داخل جاری مشارکت در راه اندازی به دخیل در دسترس بودن هیپوگلیسمی هیپرانسولینمیکی شناخته شده به عنوان دلیل پشت تخلیه به زودی شکم پس به دلیل جراحی ریختن وزن کرده است، با این وجود برای من می روم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارید جاده مقدم به دلیل تعریق را انتخاب کنید و انتخاب کنید لرز به تماس گرفتن دامپینگ مبارزه کردن می بریم، این واقعاً {در حال حاضر} چه معنایی دارد؟ من می روم توصیه می‌کنم که دانشجویان تحقیقاتی شخصی شده خودمان باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک تکنیک غذایی محتاطانه بر ایده داده ها موجود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات‌های شخصی شده راه اندازی کنیم کدام ممکن است به ما پتانسیل می‌دهد به دلیل سندروم دامپینگ اجتناب کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به راه مصرف شده‌ای متعادل اقامت کنیم.