سلامت – افسانه ها و واقعیت های کاهش وزن

کاهش وزن حداقل یک صنعت 100 میلیارد دلاری با نرخ رشد دو رقمی است. به همین دلیل است که همه مایلند بخشی از آن را دریافت کنند – پزشکان، شرکت‌های دارویی، متخصصان تغذیه، نویسندگان، شرکت‌های مکمل، شرکت‌های مواد غذایی، باشگاه‌ها، تجهیزات ورزشی، کفش‌ها – همه جنبه‌های سبک زندگی می‌توانند در این بازار و پیام‌رسانی آن‌ها نقش داشته باشند. کجا میری و به کی گوش میدی؟ چگونه استایل و فرم بدنی را که احساس می کنید برای شما مناسب است حفظ کنید؟

اگر شما فردی هستید که نگران فرم فعلی بدن خود هستید، این یک مقاله بسیار مفید خواهد بود – اگر در حال حاضر نگران شکل بدن خود نیستید، از این برای کمک به دیگران برای انتخاب شخصی معقول و انجام برنامه ریزی برای خود استفاده کنید.

این مقاله بر روی 3 زمینه تمرکز خواهد کرد – اندازه و دامنه موضوع یا این واقعیت که شما تنها نیستید. چرا وزن اضافه می کنید و سه افسانه رایج کاهش وزن

تو تنها نیستی

آمریکای شمالی یک مشکل دارد و جهان به طور کلی یک مشکل رو به رشد دارد – مدیریت وزن. بیبی بومورها (پس از جنگ جهانی دوم) و نسل های بعدی در تلاقی منحصر به فردی قرار دارند – جامعه بسیار متحرک و صنعتی با هزینه های بسیار از دست رفته، غذای بسیار فرآوری شده اما از نظر تغذیه ای کم که در مقادیر زیاد با تاکید بر سرعت آماده سازی سرو می شود.

این امر منجر به شرایط زیر در سراسر کشور شده است

 • 65 درصد از جمعیت کشور دارای اضافه وزن هستند.
 • 33 درصد از کودکان چاق یا در معرض خطر هستند

آنچه بسیار شگفت انگیز است این است که این نوک کوه یخ است. در دو نسل اخیر، بیماری ها/بیماری های مرتبط با مدیریت وزن در همه گروه های سنی گسترش یافته است.

 • دیابت نوع 2
 • رفلکس اسید
 • سرطان
 • کلسترول
 • فشار خون
 • فشار
 • خستگی
 • اختلال در نعوظ

این شرایط هسته اصلی بحران مراقبت های بهداشتی کنونی در کشور است و مسائل مربوط به سبک زندگی است و همگی به طور متوسط ​​تا شدید توسط فرد قابل کنترل هستند. مثال: 70٪ از کل مرگ و میرهای ایالات متحده ناشی از بیماری قلبی، سرطان یا سکته مغزی و 50٪ این مرگ ها مربوط به رژیم غذایی است.

چرا وزن اضافه می کنید

بیایید مدیریت وزن را ابهام کنیم. به طور کلی بسیار ساده است، اما به طور خاص هرکسی باید یک برنامه را مطابق با نیازهای خود شخصی سازی کند. این یک پلیس نیست – فقط باید بگوییم که شیمی بدن همه کمی متفاوت است و فرد باید اصول کلی را در نظر بگیرد و آنها را به یک برنامه شخصی تبدیل کند.

این درست است که برخی از شرکت ها می گویند – “رژیم های غذایی کار نمی کند” اما آنها به شما نمی گویند چرا. اول، به این دلیل که شما نمی توانید به آنها بچسبید (مثلاً: رژیم غذایی گریپ فروت) – بنابراین شما ترن هوایی. دوم اینکه اکثر برنامه ها با پشتیبانی همراه نیستند – افراد اگر سیستم حمایتی داشته باشند، معمولاً یک مربی که می توانند با آنها صحبت کنند، وزن خود را کاهش می دهند، حفظ یا افزایش می دهند، بهتر است- نه دوستان یا شریک یا همسرتان. سوم، آن شخص واقعاً جدی نیست. نتایج واقعی و پایدار زمان می برد – صحبت ارزان است. یک اونس تعهد ارزش یک پوند وعده دارد – به آن پایبند باشید!

شما اکنون سالم غذا می خورید و نمی توانید وزن کم کنید – به آنچه می خورید نگاهی بیندازید (راست باشید). به عنوان مثال ماست کم چرب. در حالی که اصطلاح “کم” نسبی است هر چیزی که می گوید کم چرب به این معنی است که قند زیادی دارد و بالعکس یا سالاد بخورید، تا به حال ببینید که شخصی سالاد می گیرد و سپس یک تن سس روی آن قرار می دهد یا شخصی که برگر و سیب زمینی سرخ کرده می گیرد. و سپس یک کوکای رژیمی برای کاهش کالری دریافت می کند – این لیست ادامه دارد. در اینجا یک برنامه غذایی خوب به نظر می رسد:

آنچه بدن نیاز دارد … رژیم غذایی آمریکایی … رژیم غذایی

 • قند… زیاد… کم
 • چاق… زیاد… کم
 • نمک… زیاد… کم
 • کالری… زیاد… کم
 • پروتئین… کم… زیاد
 • فیبر… کم… زیاد

در اینجا دلیلی برای افزایش وزن همه ما وجود دارد. تحت رژیم غذایی آمریکایی میانگین تعداد کالری مصرفی روزانه = 4000 میانگین کالری مورد نیاز برای حفظ بدن = 2000. رشد خالص دور کمر در روز = 2000 کالری وای!

این موضوع تأثیر ارزش غذایی کمتر کالری‌هایی را که از فرآوری غذا دریافت می‌کنید، در نظر نمی‌گیرد. مثال: فرآیند پاستوریزاسیونی که شیر طی می‌کند، همه باکتری‌های خوب و بد را از بین می‌برد. آنها با از بین بردن باکتری های خوب، بیشتر ارزش غذایی و طعم شیر را از بین می برند. دمای کمی پایین‌تر می‌تواند موارد بد را از بین ببرد و خوب را از بین ببرد، اما کمی گران‌تر است، بنابراین شرکت‌های فرآوری لبنی از آن استفاده نمی‌کنند. شما نمی توانید به من بگویید که یک گوجه فرنگی خارج از فصل گرمخانه ای طعمی شبیه به یک گوجه فرنگی درست از درخت انگور دارد. “ارگانیک” یا در غیر این صورت تفاوتی نمی کند. این پردازش است.

افسانه های کاهش وزن

وقتی نوبت به کاهش وزن می‌رسد، همه ما داستان‌های خودمان را داریم – بیایید اسطوره‌های بزرگ را مرور کنیم:

 1. همه چیز در مورد کالری است – نه کاهش وزن ناسالم به کالری بستگی دارد. کاهش وزن سالم در مورد تغذیه است. شما نسبت به میزان فعالیتی که دارید به کالری کمتری نیاز دارید اما باید متعادل باشد وگرنه همیشه گرسنه خواهید ماند و تقلب خواهید کرد. همچنین، به تبلیغات تجاری خوردن غذاهای بسته بندی شده و شکم پاره نخورید – این اتفاق نخواهد افتاد.
 2. همه چیز در مورد ورزش است – نه ورزش مکملی است نه جایگزینی برای کالری کمتر. ورزش برای تقویت و فرم دادن به عضلات است و آن برای سوزاندن کالری به ورزش زیادی نیاز دارد. به دنبال تبلیغات تجهیزاتی نباشید که به شما می‌گویند 20 دقیقه در روز از یک تمرین معمولی، آن عضلات را برای شما به ارمغان می‌آورند – به ورزش زیادی با رژیم غذایی مناسب نیاز دارید، که معمولاً پروتئین بدون چربی بسیار بالاتری دارد.
 3. من نمی توانم وزن کم کنم افسانه – بله شما می توانید. هر کسی می تواند وزن کم کند اینجا هستند دلایل عدم موفقیت افراد در درازمدت – تقلب، کمبود آب/سم زدایی بیش از حد کالری اشتباه

پاسخ/فرمول جادویی

اکنون شما دامنه مشکل را می دانید و در مبارزه با نبرد برآمدگی تنها نیستید. شما همچنین می دانید که چرا وزن اضافه می کنید و افسانه های بزرگی که شرکت ها، دوستان، پزشکان و متخصصان تغذیه دوست دارند به ما بگویند. در اینجا چارچوبی وجود دارد که می توانید با مربی پشتیبانی مناسب در انتخاب های عالی متناسب با سبک زندگی خود از آن استفاده کنید.

 • سالم / می تواند کاهش وزن را حفظ کند = تغذیه مناسب
 • از دست دادن سریعتر = ورزش
 • تن و شکل = ورزش بیشتر

تغذیه مناسب – انتخاب شما – نتایج شما

کربوهیدرات های تصفیه شده / ساده: شکر، نان سفید، برنج و پاستا، آب میوه و سیب زمینی سفید. کنترل گرسنگی بالا اما فقط 10 دقیقه طول می کشد – این همان چیزی است که باعث ایجاد هوس مداوم می شود.

کربوهیدرات های پیچیده: میوه ها، سبزیجات. و غلات کامل (بلغور جو دوسر کامل، برنج قهوه ای، ماکارونی گندم کامل و نان). کنترل گرسنگی کم را تولید می کند که 30 تا 60 دقیقه طول می کشد.

پروتئین بدون چربی: مرغ، ماهی، گوشت گاو بدون چربی، سفیده تخم مرغ و محصولات سویا. کنترل گرسنگی متوسط ​​2-3 ساعت طول می کشد

کربوهیدرات های پیچیده + پروتئین بدون چربی: شیک های جایگزین وعده های غذایی، وعده های غذایی متعادل و میان وعده های متعادل. کنترل گرسنگی بالا که بیش از 3 ساعت طول می کشد. این بهترین است.

ببینید چه چیزی برای شما کار می کند. به یاد داشته باشید که مجبور نیستید قانع شوید، شما همانگونه که هستید عالی هستید و مسئولیت شخصی هر انتخابی را که تصمیم بگیرید بپذیرید.