سلامت آلت تناسلی و برهنگی – مزایا در مقابل. خطرات

زمانی که مردی به برهنگی علاقه دارد، گذاشتن همه چیز در این مورد معنایی تحت اللفظی پیدا می کند. اگرچه بدست آوردن ارقام دقیق دشوار است – انجمن آمریکایی تفریحات برهنه شامل حدود 213000 نفر است – به نظر می رسد که علاقه به برهنگی در حال افزایش است. و مردان زیادی وجود دارند که ادعا می کنند سبک زندگی بدون لباس فوایدی برای سلامت آلت تناسلی دارد. برای کسانی که علاقه مند به چگونگی بهبود سلامت آلت تناسلی برهنگی هستند، اطلاعات زیر باید مفید باشد.

نه چندان سالم

با این حال، اول از همه، مهم است که برخی از مضرات سلامت آلت تناسلی را که ممکن است در صورت انجام فعالیت‌های برهنگی در یک مرد رخ دهد، بشناسیم. احتمالاً یکی از مواردی که بیشتر به ذهن متبادر می شود آفتاب سوختگی آلت تناسلی است. و این یک احتمال بسیار واقعی است. از آنجایی که آلت تناسلی معمولاً پنهان نگه داشته می‌شود، نور خورشید بسیار کمی دریافت می‌کند و پوست آلت تناسلی را نسبت به نور خورشید بسیار حساس‌تر می‌کند، مخصوصاً زمانی که برای اولین بار در معرض هوای آزاد قرار می‌گیرد. مردان باید مطمئن شوند که اجازه نمی‌دهند آلت تناسلی (و توپ‌ها) زمان زیادی را در زیر نور مستقیم خورشید بگذرانند و زمانی که این کار را می‌کنند از یک ضد آفتاب خوب استفاده کنند.

مردان برهنگی همچنین باید مراقب گیاهانی مانند پیچک سمی، بلوط سمی و سماق سمی باشند و اقدامات لازم را برای محافظت از آلت تناسلی خود در برابر این گیاهان و گیاهان مشابه انجام دهند.

فواید سلامت آلت تناسلی

اما مزایای برهنگی برای سلامت آلت تناسلی چیست؟ چند وجود دارد.

– می تواند بوی آلت تناسلی را کاهش دهد. یکی از رایج ترین مشکلاتی که مردان با آن مواجه می شوند، بوی مداوم و غیرجذاب آلت تناسلی است. کمی رایحه مشک‌دار می‌تواند برای یک شریک زندگی جذاب باشد، اما وقتی عرق، باکتری‌ها و سایر بوها بر عطر آن غلبه کند، می‌تواند باعث از بین رفتن رایحه در آغوش گرفتن شود. هوا دادن به آلت تناسلی با درگیر شدن در برهنگی می تواند به مبارزه با بوی آلت تناسلی کمک کند – و با تجمع کمتر عرق به لطف لباس زیر و شلوار، بوی آلت تناسلی کمتر برمی گردد.

– پوست آلت تناسلی ممکن است سالم تر باشد. قرار گرفتن مناسب در معرض نور خورشید به این معنی است که پوست آلت تناسلی در حال جذب ویتامین D و همچنین جمع آوری رطوبت طبیعی است که به حفظ شادابی و سرزندگی پوست کمک می کند. علاوه بر این، حتی لباس‌های نرم گاهی اوقات می‌توانند پوست آلت تناسلی را به روشی اشتباه مالش دهند و حالتی چروک یا حتی خامی ایجاد کنند. علاوه بر این، پوست آلت تناسلی که در معرض هوای تازه قرار می گیرد کمتر احتمال دارد خارش شرم آور ایجاد کند.

– استراحت بهتر آلت تناسلی را شلوغ تر می کند. میلیون ها نفر مشکلات خواب قابل توجهی دارند – و خواب ناکافی یکی از شایع ترین دلایلی است که مردان دچار مشکلات نعوظ می شوند. به طور کلی، هر چه مرد استراحت بیشتری داشته باشد، آلت تناسلی نادرتر است. در بسیاری از موارد، خواب ناکافی با احساس گرمای بیش از حد در هنگام خواب مرتبط است – که اگر فرد برهنه بخوابد مشکل کمتری ایجاد می کند.

– خون در گردش است. بسیاری بر این باورند که قرار گرفتن بدن در معرض هوای تازه به بهبود گردش خون کمک می کند. این برای سلامت کلی به طور کلی و سلامت آلت تناسلی به طور خاص عالی است. گردش خون بیشتر باعث بهبود جریان خون می شود که برای عملکرد نعوظ ضروری است.

– ممکن است عزت نفس بالا برود. بسیاری از افرادی که به برهنگی علاقه مند هستند نگران این هستند که بدنشان آنقدر ناقص است که نتوانند در معرض دید دیگران قرار بگیرند. یک پسر ممکن است نسبت به وزن خود احساس نگرانی کند یا ممکن است نگران باشد که “تجهیزات” او با مردان دیگر قابل مقایسه نباشد. در واقع، اکثر افرادی که به طور منظم در برهنگی شرکت می کنند، متوجه می شوند که نسبت به بدن خود بسیار راحت تر می شوند و زیبایی آن را درک می کنند. این می تواند به اعتماد به نفس بیشتر در اتاق خواب نیز ترجمه شود.

برهنگی در واقع می تواند به بهبود سلامت آلت تناسلی کمک کند، اما برهنگی به تنهایی راه حل نیست. مردان باید به طور مرتب از کرم سلامت آلت تناسلی برتر استفاده کنند (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) به آلت تناسلی اگر کرم مملو از ویتامین‌ها، به‌ویژه ویتامین‌های A، B5، C، D و E باشد، بهتر عمل می‌کند. مردان باید مطمئن شوند که کرم حاوی ال آرژنین، اسید آمینه‌ای است که می‌تواند به باز نگه داشتن رگ‌های خونی آلت تناسلی برای افزایش خون کمک کند. جریان.